Події

Аптечна мережа «Пульс» відкрила нову аптеку, за адресою: м. Львів, вул. Патона, 2/7. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном  (067)-477-2355.  

Статистика


Корисні властивості буряка

Здорове харчування не можна уявити без буряка, яку часто називають вітамінною бомбою, і навіть в працях Гіппократа вона часто згадується як засіб для лікування всіляких захворювань. Буряк – це найяскравіший приклад, коли їжа є і ліками.


Багате вміст природних антиоксидантів дозволяє використовувати буряк для профілактики онкологічних захворювань, вітаміни групи В і залізо корисні для крові. Цинк і фосфор необхідні для кісткової системи.
• Природні антисептики, що містяться в буряку, дозволяють придушувати і навіть лікувати деякі інфекційні захворювання, запобігають розвитку шлункової і кишкової патогенної мікрофлори, очищають порожнину рота, покращують стан шкіри.
• Буряк незамінна в дієтах при лікуванні гіпертонії, цинги, цукрового діабету, сечокам’яної хвороби. Свіжий зріз кореневища або розтерті листя допомагають загоювати рани.
• Для тих, хто піклується про свою фігуру, важливо знати, що речовини, що містяться в буряку, регулюють жировий обмін, перешкоджають накопиченню надлишкової маси тіла.