Події

Аптечна мережа «Пульс» відкрила нову аптеку, за адресою: м. Львів, вул. Патона, 2/7. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном  (067)-477-2355.  

Статистика


Як підвищити кмітливість

«Коли всі фізичні і розумові ресурси мобілізовані, здатність вирішити будь-яку проблему умножається надзвичайно». Норман Вінсент Піел.

 Проблеми у вас на роботі, або ви потребуєте тільки додаткового емоційного струсу, - щоб вирішити їх, є деякі прості прийоми, які можуть поліпшити вашу пам’ять, зосередженість і увагу.

Не має значення, наскільки розвинений ваш інтелект або яка освіта ви маєте, якщо ви об’єднаєте деякі з цих «мозкових виправлень», ви підвищите потужність вашого інтелекту миттю.


 Ви є те, що ви їсте, і ваш мозок - не виключення.

Дослідження, зроблені в Швейцарії, на гаваях і в Бостоні (штат Массачусетс), показують, що дієти, багаті антиокислювачами (вітаміни B, C, E і бета-каротин) підтримують і підсилюють пам’ять і пізнавальні здібності.

Перед важливою уранішньою зустріччю Дуглас Калман, директор клінічних досліджень, в Peak Wellness рекомендує є багатий білком сніданок. Це підніме ваш рівень серотоніна, який проводить гормони, що приводять вас в стан повної бойової готовності.

Якщо ви відчуваєте себе млявим опівдні, спробуйте підвищити ваш серотонін маленькою порцією вуглеводів, наприклад, фруктами або фруктовим соком. Крім того, пийте більше води. Тяга до цукру може бути початковою стадією обезводнення.