Події

Аптечна мережа «Пульс» відкрила нову аптеку, за адресою: м. Львів, вул. Патона, 2/7. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном  (067)-477-2355.  

Статистика


Молоко кенгуру буде знищувати стійкі до антибіотиків бактерії

Молоко кегуру-валлабі має унікальні антибактеріальні властивості

Австралійські дослідники з департаменту базових галузей уряду країни цими днями на міжнародній конференції BIO 2007, котра проходила в Бостоні, повідомили про те, що знайшли в молоці кенгуру-валлабі більше 30 потенційно антибактеріальних речовин, що можуть боротися з бактеріями, стійкими до антибіотиків.

Австралійські вчені помітили, що кенгуру якимось чином уникають різних інфекцій і вирішили звернути свою увагу на унікальні антибактеріальні властивості тварин-стрибунців.

Зауважимо, що в молодих валлабі імунна система починає розвиватися лише через 100 днів після народження, тому озброївшись передовими комп’ютерними системами, дослідники взялися вивчати склад молока кенгуру. У результаті дослідження вони знайшли один особливо потужний склад, відомий як AGG01.

Як засвідчили експерименти, навіть невелика кількість синтетичної копії AGG01 здатна убити усі бактерії за 30 хвилин. Він тому й ефективний, що працює швидко й убиває бактерії, а не просто запобігає їхньому зростанню.

Наступна мета вчених - визначити, чи безпечний склад для людей. Щоправда, попередні лабораторні іспити вже показали, що він не отрутний для тканин людини.