Події

Аптечна мережа «Пульс» відкрила нову аптеку, за адресою: м. Стрий, вул. Сколівська, 16А. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном  (067)-629-4123.  

Статистика


Електрична чи звичайна зубна щітка?

Шляхом дослідів було доведено, що електрична зубна щітка набагато ефективніша у використанні. При шаленому ритмі сучасного життя, більшість з нас не приділяють належної уваги чищенню зубів. Використання електричних щіток зменшить час чищення і скоротить його до двох хвилин.

Якщо чистити зуби звичайною щіткою, то можна пошкодити ясна, так як ми сильно тиснемо на неї. Електрична ж щітка, зберігає обороти незмінними і не завдає шкоди м'яким тканинам ясен. Так само, електричні щітки краще звичайних прибирають наліт із зубів, що призводить до попередження карієсу. Клінічними тестами доведено, що діти, які чистять молочні зуби електричною щіткою, менше уражені  карієсом.

     Так само ці щітки підійдуть людям з обмеженими можливостями та дітям, яких складно змусити чистити зуби. Але варто пам'ятати, що термін використання як електричних, так і простих щіток всього три місяці. Після закінчення цього терміну, треба купити нову щітку. Плюс електричних щіток так само в тому, що не потрібно змінювати всю щітку, досить поміняти насадку. Профілактика та регулярне чищення зубів, дозволить домогтися Вам найкращого результату.