You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Сучасна косметологія

Статті | Косметологія | Сучасна косметологія

Сучасна косметологія - це область медицини, головною проблемою якої є збереження й відновлення эстетического здоров’я людини. Тим більше, що в цей час зовнішність людини придбала не тільки эстетическое, але й соціальне значення.

Поліпшення зовнішності впливає на соціальне благополуччя, досягнення успіху, придбання матеріальних благ, якість життя людини, особистий комфорт. У зв’язку із цим зріс інтерес пацієнтів до грамотного догляду за своєю зовнішністю в установах з високим рівнем професійної підготовки кадрів, що мають свою наукову базу, здатну об’єктивно оцінити запропонований метод лікування або лікарські препарати. Високі критерії оцінки своєї зовнішності пацієнтами ставлять всі нові й нові завдання перед лікарями-косметологами. Мрія про вічну молодість властива людині з найдавніших часів, ми хочемо подобатися навколишньої й самої собі. Привабливість особи часто втрачається з віком багато в чому у зв’язку із втратою нашої шкіри якостей, які забезпечують нам гарний зовнішній вигляд у молодому віці.

У багатьох науково- дослідницьких установах вивчається причина зів’янення організму людини, вплив на цей природний процес найрізноманітніших факторів, ведеться активний пошук засобів профілактики й боротьби зі старінням. Механізми старіння шкіри й організму в цілому досить складні й вимагають подальшого вивчення в рамках медичної генетики, патоморфологии, біохімії й інших прикладних наук. Однак, уже зараз відомо, що можна сповільнити швидкість зношуваності організму й уберегти себе від передчасного старіння. Сучасна косметологія має можливість запропонувати пацієнтам досить великий арсенал засобів по відходу й методам корекції вікових змін шкіри.

Це, насамперед, метод ионикооксигенотерапии, що полягає в підшкірному й внутрішкірному введенні іонізованого кисню й озону, спрямованого на поліпшення обмінних процесів у шкірі, посилення й нормалізацію мікроциркуляції, регенерації тканин, поліпшення проникності живильних речовин через шкірний бар’єр. Озон впливає на імунну систему - нормалізує співвідношення й рівень Т-Т- і У-лімфоцитів, підсилює фагоцитарну активність нейтрофилов, що забезпечує нормалізацію клітинного імунітету.

Ефективність даного методу виражається в підвищенні пружності шкіри, зменшенні набряклості, і поліпшенні кольору особи, усуненні мережі дрібних зморшок, зменшенні обсягу жирових відкладень, прискоренні процесу регенерації тканин у післяопераційному періоді.

Метод особливо показаний особам з нестерпністю лікарських і деяких косметичних препаратів, здатний частково замінити медикаментозне зовнішнє лікування. Для досягнення максимального терапевтичного ефекту пацієнтові необхідно провести 10-12 сеансів один раз у тиждень. Цей метод добре сполучається з косметичним масажем і мезотерапией. Мезотерапия - новий инвазивный метод корекції косметичних недоліків спрямованої дії.. Здійснюється за допомогою тонких голок, довжина яких становить 4-6 мм., що дозволяє вводити лікарські препарати, минаючи шкірний бар’єр, що часто є важко переборним для медикаментозного лікування із застосуванням кремів, гелів, мазей. В “коктейлі” для мезотерапии входять вітаміни групи В, З, РР; липолитики- кофетол, кофеїн; гиалуроновая кислота, гомеопатичні препарати. Їхня комбінація в прямої залежності від наявної проблеми ефективно сприяє омолодженню,нормалізації кровопостачання й мікроциркуляції при судинній патології, липолизису при целлюлите, росту й поліпшенню якості волосся при дифузійної алопеции, корекції атрофических фляків.

З метою корекції зморшок і складок на особі, а також для зміни форми й обсягу губ використовується контурна пластика препаратами гиалуроновой кислоти нетваринного походження. При введенні в шкіру гиалуроновой кислоти, додаючи тканинам внутрішній обсяг, піднімає поверхня шкіри, за рахунок чого вирівнюються зморшки й складки, надається обсяг губам, крім цього, гиалуроновая кислота стимулює регенерацію міжклітинної речовини шкіри, відновлюючи її еластичність.
З’явилося нове покоління биоматериалов для ін’єкційної контурної пластики. Це - Матридекс і Матридур на основі гиалуроновой кислоти з поліпшеними властивостями. Препарати гипоаллергенны, відрізняються високою сумісністю із тканинами, повертають шкірі еластичність і красу.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка