You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Наслідки аварії на ЧАЕС занижують в 25раз

Статті | Хвороби та лікування | Наслідки аварії на ЧАЕС занижують в 25раз

Українські учені вважають, що міжнародні організації свідомо занижують розміри чорнобильської трагедії. Реальне число потерпілих може перевищити офіційні дані в 25 разів.
 

Як передає “Deutsche Welle”, за даними звіту ООН, опублікованого осінню минулого року, число смертних випадків, вже викликаних Чорнобильською катастрофою або очікуваних в майбутньому серед шестисот тисяч ліквідаторів і жителів найбільш забруднених територій, оцінюється приблизно в 4 тисячі чоловік.
 

А щорічний показник смертності для жителів “брудних” територій на 2% перевищує смертність жителів решти частини України.
 

Проте українські дослідники підрахували, що якщо прийняти цей коефіцієнт для всіх категорій потерпілих України, Білорусі і Росії, то вийде, що за останні 20 років від наслідків Чорнобиля вже померло більше ста двох тисяч чоловік, що в двадцять п’ять разів перевищує оцінки і прогнози авторів доповіді ООН.
 

Затвердження авторів звіту ООН про те, що вони не виявили глибокої негативної дії на здоров′ї населення в прилеглих до ЧАЕС районах, і про неможливість говорити про радіоактивне забруднення, яке могло б і далі створювати істотну загрозу здоров′ю людей, до цих пір викликає крайнє обурення у наукової громадськості в Україні.
Віце-президент асоціації “Лікарі Чорнобиля” Анатолій Чабан відзначив, що складання і публікація такого звіту могли бути спровоковані не тільки інтересами міжнародного ядерного лобі, але і повною байдужістю медичних чиновників до проблем постраждалих категорій населення.
 

У прямій залежності між вибухом на Чорнобильській АЕС і різким збільшенням випадків раку щитовидної залози упевнений і професор Інституту ендокринології Національної академії наук України Ігор Коміссаренко. Останнім часом в Україні піддається критиці і поширена думка про те, що головним наслідком опромінювання людей є, перш за все, рак.
 

За його даними, це приводить до утворення чужорідного білка, постійно наростаючої загибелі кліток, деградації капілярної мережі, клітинного стомлення, некрозу тканин і відмови органів і систем і загибелі організму.
 

 

 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка