You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Здоров’я людини – на крилах бджоли

Статті | Народна медицина | Здоров’я людини – на крилах бджоли

Про те, що бджола – крилатий фармацевт,  переконаний депутат обласної ради охтирчанин Анатолій Тронь.

Тому на своїй пасіці під назвою «ПаТронАт»  ентузіаст поєднав відпочинок та унікальні методи оздоровлення бджолами та продуктами бджільництва.

Відомо, що все, що виходить з вулика – корисно. Вулик можна назвати найефективнішим природнім інгалятором. Ефірні масла прополісу, меду і воску, маточного молока, перги, аромати та фітонциди квітів, нектару і воску, що виділяються із вулика, створюють особливий мікроклімат. Такий мікроклімат поліпшує сон і настрій, а в цілому – продовжує тривалість життя. Повітря вулика має стимулюючу дію на дихальну, шлунково-кишкову і серцево-судинну систему, поліпшує стан нервової системи. Аеростимулянти бджолиної сім'ї підвищують працездатність, поліпшують діяльність дихальної системи і підвищують імунітет організму, допомагають подолати депресію. Повітря із вулика є особливо ефективним при нездужанні, простудних захворюваннях.

Відпочинок на вуликах особливо корисний людям після 30 років, адже в  цьому віці клітини організму вжене так добре відновлюються природним шляхом.

«Атмосфера на пасіці, - говорить Анатолій Тронь, - природний оазис позитивної енергетики, ідеально підходить для відпочинку та оздоровлення».

Тож у себе в дворі Анатолій Васильович збудував оздоровчий будиночок у формі куба з урахуванням досвіду тібетських монахів. Він зорієнтований за допомогою компаса за чотирма сторонами світу. Дах будиночка побудований у формі правильної 4-гранної піраміди з використанням правила «золотого перетину» та співвідношень, що використовувалися при будівництві єгипетських пірамід. На думку ентузіаста, саме така форма даху слугує активним лікувальним засобом.

Саме у такому будиночку й розміщені вулики –лежанки. Цей метод оздоровчого контакту людини з бджолами, що базується на очищенні енергетичного поля людини від нашарувань негативної енергії. При цьому здійснюється різнобічний оздоровчий вплив на організм людини.

Анатолій Тронь з радістю приймає у себе бажаючих оздоровитися саме за допомогою бджоло-терапії. Двері його унікального будиночка на пасіці «ПаТронАт»  завжди відчинені.

 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка