You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Представляємо вам продукцію ECOCODE, виготовлену на замовлення ТОВ «Декада-2000»

Продукція нашого виробництва | Представляємо вам продукцію ECOCODE, виготовлену на замовлення ТОВ «Декада-2000»

Лікарські рослини беруть участь у метаболізмі, впливаючи на діяльність органів та систем організму людини, їх функціональну активність. Звідси переконання багатьох дослідників, що "в природі немає хвороб, проти яких у рослинному світі не утворилися б десятки цілющих речовин"

Представляємо вам продукцію ECOCODE, виготовлену на замовлення ТОВ «Декада-2000»


Великий асортимент лікарських рослин за конкурентними цінами
Арфазетин збір фільтр-пакети 1,5 г №20
Грудний збір №2 фільтр-пакети 1,5 г №20
Дуба кора 100г
Звіробою трава 75г
Калган корінь 50г
Кмину плоди 50г
Кропиви листя 50г
Кропу плоди 50г
Льону насіння 200г
Меліси трава 50г
Меліси трава фільтр-пакети 1,5 г №20
М‘яти перцевої листя 50г
Нагідок квіти 50г
Нирковий чай фільтр-пакети 1,5 г №20
Полину гіркого трава 50г
Розторопші плоди 100 г
Ромашки квіти 40г
Ромашки квіти фільтр-пакети 1,5 г №20
Сени листя 100г
Череди трава 50г
Шавлії листя 40г
Шипшини плоди 100г

Лікування травами є найбільш древньою галуззю народної медицини, цей метод терапії донині вважається одним з найбільш загадкових, містичних та маловивчених людьми. На сьогоднішній день людям відомо кілька сотень тисяч різновидів лікарських рослин, причому з цієї кількості близько 300 000 лікарських трав описані в різноманітних довідниках та посібниках з фітотерапії. Тим не менше, це не означає, що всі інші лікарські рослини не мають цілющих та лікувальних властивостей.

Звіробій. Це ліки, як кажуть у народі, від дев’яноста дев’яти хвороб. Спиртові настої вживають для збудження апетиту, при захворюванні шлунку. Розведену водою настойку використовують для полоскання горла. Застосовують звіробій проти ангіни, ревматизму, грипу, запалення печінки і нирок, головного болю.

Кропива має сечогінні, послаблювальні, антисептичні, протизапальні, знеболювальні, кровоочисні, кровоспинні та ранозагоювальні властивості. Відвар кропиви застосовують при хворобі печінки та жовчних шляхів, дезинтерії, простудних захворюваннях.

Шипшина має багато вітамінів. З неї роблять препарати, сиропи, що лікують запалення печінки і жовчного міхура. Настій із самої шкірочки плодів шипшини вживають при запаленні сечового міхура, каменях і піску в нирках.

Ромашка — одна з найцінніших лікарських рослин, яку використовують при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів, органів дихальної та репродуктивної системи. Внутрішньо приймають відвар, настій та настойку суцвіть ромашки. Зовнішньо квітки ромашки використовують у вигляді компресів, примочок, спринцювань і полоскань.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка