You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Кисневі концентратори знижують вагу

Статті | Здоров'я та краса | Кисневі концентратори знижують вагу

— Сьогодні медицина може ставити на ноги людей, які, здається, вже ніколи не зможуть рухатися. Через це постійно зростає потреба в обладнанні, яке допомагає організму  відновитися, — розповідає Михайло Рибін, комерційний директор інтернет-магазину "OSD Україна".

Компанія "OSD Україна" є лідером продажів товарів для інвалідів, обладнання для реабілітації, медичних меблів, тренажерів та масажерів. Серед них — інвалідні візки, медичні ліжка, матраци й подушки проти пролежнів, ходунки, пандуси, тренажери.

— Такі товари купують як реабілітаційні центри, так і додому. Не кожен має змогу поїхати в санаторій, а купити необхідне приладдя зовсім нескладно. До всієї продукції є інструкція російською та українською мовами, тому можна навчитися легко справлятися з медичним обладнанням в домашніх умовах.

Компанія "OSD Україна" також пропонує масажери німецької фірми "CASADA" — масажні крісла, накидки, масажери для рук, ніг та пристрої для всього тіла.

— Вони потрібні не лише людям із обмеженими можливостями, а й тим, хто працює на сидячій роботі. Через те мають проблеми з хребтом і купу інших хвороб. За допомогою приладів можна масажувати шию, спину, поперек, ноги. Масажери піднімають тонус, допомагають позбутися целюліту. Також забезпечують профілактику деяких захворювань: остеохондрозу, варикозу, защемлення нервових закінчень або лікування міжхребцевих гриж. Найбільш ходовими зараз є подушки Maxiwell 2 та Maxiwell 3, ними можна масажувати кілька зон.

Перспективним напрямом діяльності компанії є продаж кисневих концентраторів. Це апарати, якi використовують для виділення молекул кисню з навколишньої атмосфери, їх концентрації та видачі у вигляді потоку чистого кисню.

— Ефект від одного кисневого концентратора прирівнюється до кількості кисню, що виділяють три дерева. Вони сприяють зниженню ваги, оздоровлюють організм, очищують кров від токсинів, лікують від стресу і навіть нормалізують мікрофлору кишечника.

Вони помічні при різних захворюваннях бронхо-легеневої, серцево-судинної та респіраторної систем, при хронічних недугах.

Компанія має гнучку систему знижок. Клієнти, що нададуть цю публікацію, отримають 5% знижку на всі товари.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка