You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Очищення організму

Статті | Здоров'я та краса | Очищення організму

Людський організм тісно пов'язаний з навколишнім середовищем. Ступінь забруднення їх приблизно однакова. Накопичення шлаків і токсинів в тілі і недостатньо чітка робота системи евакуації відходів викликають процес передчасного старіння. До того ж в середньому людина носить в собі від 8 до 25 кг калових мас. Можна уявити, що відбувається з цими "продуктами" при температурі +37 ° С.

Наслідком подібного стану є дисфункція кишечника, жовчного міхура, зниження їх тонусу, опущення органів, неприємний запах з рота, від шкіри, різні запалення, камені, пухлини, підвищена дратівливість, нервозність, фізична слабкість, депресія, порушення сну і метеозалежність. Фізичні, емоційні та інтелектуальні шлаки, накопичуючись в тілі, проектуються в навколишній світ, ускладнюючи буття носія. Учені розрізняють кілька етапів зашлакованості організму.

На першому етапі зовні здорова людина відчуває підвищену стомлюваність і дратівливість. А при скороченні звичної кількості їжі чи пропуску хоча б одного прийому з'являються слабкість, головний біль, сисне відчуття в шлунку, печінки, нестерпне відчуття голоду. Дисфункція органів шлунково-кишкового тракту супроводжується здуттям живота, закрепами, проносами, нудотою і т.п.

На другому етапі додаються ломота в суглобах, патологічні зміни на шкірних покривах, гнійничкові висипання, гострі респіраторні захворювання ...
Третій етап характеризується проявами різних алергічних реакцій, надлишковими виділеннями з носоглотки, очей, появою синуситів, кон'юнктивітів, отитів, стійких хронічних захворювань.
Четвертий етап проявляється патологією застою і різними відкладеннями на кшталт "кам'яних" хвороб, ожиріння, кіст та інших доброякісних пухлин, у тому числі поліпів і родимок.
 

П'ятому етапу відповідає деформація органів і суглобів, стоматити, парадонтоз.

На шостому етапі з'являються органічні захворювання нервової системи.
На сьомому етапі виникає патологічне зміна клітин, що супроводжується формуванням злоякісних пухлин. Очищення - не тільки звільнення організму від шлаків, токсинів, але і спосіб зміцнення і відновлення його функцій. Вираз «чистка організму» абсолютно ненаукове. Усілякі народні способи чищення маслом, клізмами, ударними дозами проносного можуть закінчитися серйозним ускладненням вже наявних захворювань. Або появою нових: панкреатиту, дисбактеріозу, хронічного запору і т.п.

Насправді мова має йти про корекцію і нормалізації обмінних процесів і зміцненні як самого організму, так і окремих його органів і тканин.

Для того, щоб здійснювати якісь великі «чистки», обов'язково потрібно радитися з фахівцями та проробляти необхідні процедури тільки під його керівництвом.

З приводу промивання товстого кишечника можна порадитися з лікарем-колопроктології. І, якщо у вас немає гіпертонії, важкого геморою, загострення виразкового коліту, то під керівництвом лікаря можна провести гідроколонотерапію, тобто промивання кишечника.

Ця дієва міра допомагає при лікуванні алергії, зміцнює органи травлення, сприяє поліпшенню засвоєння поживних речовин і виведення шлаків. Очищення має стати стилем життя, що впливає на сприйняття і взаємини з людьми. Це новий погляд на проблеми житла, сну, харчування, одягу і т.п. Ідея очищення полягає в тому, що звільнений від шлаків організм зможе проявити такі потужні сили самовідновлення, які впораються без ліків з будь-якими дисгармонії та хворобами. Очищення відбувається не тільки на фізіологічному рівні. Завдяки очищенню йдуть шлаки, пов'язані з негативним світоглядом, негативними емоціями і відчуттями. Виконання очисних процедур забезпечує вихід зі стану хвороби і передхвороби, підвищує імунітет, рівень фізичної та інтелектуальної продуктивності і в цілому сприяє духовному облагороджування. До очищенню треба бути готовим інтелектуально (знати все про це), емоційно (дуже хотіти) і фізіологічно (не можна відразу голодувати, не пройшовши підготовчих етапів). Одночасно повинні проводитися процедури зміцнення органів, тканин, клітин і організму в цілому.

При нормальному процесі очищення йде омолодження організму і відновлення його ресурсів. У першу чергу омолоджуються рідкі тканини - кров і лімфа, потім м'які - шкіра, м'язи, сухожилля і внутрішня структура кісток. Особливо очевидний ефект омолодження шкіри та очей. Виліковуються глаукома та катаракта, поліпшуються слух і нюх, загострюються смакові відчуття, зменшується жировий прошарок, "з'їдаються" всі хворі тканини, доброякісні новоутворення, а також застарілі ділянки крововиливів і тромби. Зараз стало модним чистити все і часто: шлунок, товстий і тонкий кишечник, печінка, жовчний міхур, підшлункову залозу, кров, лімфу, суглоби і т.д., але насправді немає необхідності в такому активному очищенні по системах. Всі органи взаємопов'язані, і очищення одного органу, наприклад, печінки або товстого кишечника, впливає на весь організм, а також на кров, лімфу, сечостатеву систему ... Існують прості безболісні способи очищення внутрішнього середовища організму, в тому числі і через систематичне зміцнення органів і тканин . Оволодівши методами очищення тіла, надалі необхідно перейти до способу життя з мінімальним засміченням внутрішньо середовища організму. 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка