You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Зміцнення організму

Найбільший вплив на здоров'я людини впливає його спосіб життя і погляди на самого себе і навколишній світ.
 

Несприятливі умови праці та побуту ведуть до передчасного старіння і супутнім захворюванням. Під передчасним старінням мається на увазі такий стан, коли людина не відчуває себе хворим або не вважає, що хворий по-справжньому, але в той же час не може назвати себе і повністю здоровим. Жити і працювати такій людині заважають слабкість, швидка стомлюваність, порушення сну, різноманітні неприємні відчуття в тілі, біль, мерзлякуватість, оніміння, судоми в кінцівках та інше. Причинами подібних станів є недостатня фізична активність, неправильна постава, нераціональне харчування, куріння, алкоголь, наркотики та шкідливі стереотипи.

Велику роль відіграє негативне сприйняття ситуацій та хворобливе реагування на них. Невдоволення, злість, роздратування, заздрість, образа, страхи, зарозумілість, психічні затиски і комплекси стають першопричиною всіх хвороб і нещасть. Розуміння ролі цих факторів і уміння протистояти їх впливу є важливим кроком на шляху до самовідновлення. Кожна людина повинна навчитися самостійно відновлювати свої сили, оздоровлювати тіло і проводити профілактику захворювань. Організм забезпечений ідеальною системою саморегуляції і самовідновлення, сплячі сили якої потрібно пробудити і використовувати. Негарно виглядає прагнення завантажити своїми проблемами іншої людини, у тому числі і лікаря, змушуючи його працювати замість себе.
 

Такий підхід виключає інтуїцію, послаблює відповідальність за своє життя, знижує здатність приймати рішення, збільшує нахил до споживацтва і веде до загального розкладу організму. Без активізації власних сил неможливо оздоровитися ні за рахунок лікаря, ні за рахунок таблеток. Якщо людина бажає бути здоровим, він повинен вчитися мислити позитивно. У всьому бачити позитивний вплив Божественної Волі, відстежувати, на чому фіксується його увагу, які слова він вимовляє і т.д. Враховуючи вплив дисфункцій органів, шлаків і токсинів на психіку, потрібно навчитися правильно їх позбуватися. Прості гігієнічні заходи: очищення, загартовування, зміцнення органів і тканин природними засобами позбавлять від перших ознак старості; усунуть лінь, млявість, недоброзичливість, емоційну нестійкість; сгармонізіруют потреба у сні, апетит, обмінні процеси; допоможуть розлучитися з багатьма хворобами; відновлять найважливіші функції організму, а з ними і молодість; оптимізують всі психічні функції; поліпшать сприйняття і пам'ять; розвинуть творче мислення і творчі здібності. Стан радості і інтерес до навколишнього світу, здатність розуміти інших стануть ведучими станами. Інтерес до інших збудить їх у відповідь інтерес, а це збільшить коло позитивного спілкування. Розмови про хвороби та лікарів будуть заміщені на розмови про покращується здоров'я і розширюється кругозір. На гроші, витрачає на дорогі ліки, можна буде придбати цікаві книги, предмети, наряди та інші корисні речі. Загалом, Життя стане такою, якою і повинна бути у Людини - красивою, радісним і щасливим!
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка