You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Сонячні ванни

 Сонце - джерело життя на Планеті. Сонце випромінює енергію великого спектра частот. Впливаючи на людський організм, проникає в усі його структури, впливає на всі функції. Сонячні ванни розширюють частотний спектр фізичного тіла людини, особливо в бік легких елементів: гелію, водню, кисню, азоту тощо, що дуже корисно для організму. При загорянні лежачи на піску в організм додатково надходить енергія кремнію, яка зміцнює серцево-судинну систему, кістки і м'язи.

Сонастраіваясь в резонанс з певними частотами сонячного випромінювання, потрібно вчитися цілеспрямовано вбирати енергії радості, молодості, краси, здоров'я ...

Зі сходу до заходу природне світло діє на організм як природна кольоротерапія. Перед сходом сонця невидимі ультрафіолетові промені стимулюють ендокринну систему, прискорюють процес очищення і самовідновлення органів, готують тіло до прийому їжі. При сході червоні і помаранчеві складові сонячного світла надають бадьорить, стимулюючу дію на весь організм. Увечері на заході сині й фіолетові промені знімають напругу і заспокоюють. Під впливом ультрафіолетових променів зростає здатність клітин до самовідновлення. Тому ультрафіолетовим світлом лікують багато розлади фізичного тіла.

Перетворюючись, сонячне світло накопичується в різних частинах тіла, аж до клітинок і молекул. Так само як і з іншими процедурами, при зміцненні власного організму сонячними ваннами необхідно дотримуватися поступовість. Сонячне світло володіє унікальною здатністю трансформувати негуманоїдними енергії егоїзму. І якщо концентрація їх в тілі висока, то є ймовірність одержати опіки шкірних покривів навіть при нетривалому перебування на сонці. Також можуть активізуватися різні захворювання, у тому числі і рак.

Враховуючи це, сонячні ванни потрібно приймати поступово і потроху з ранньої весни до пізньої осені. Сонячні ванни краще приймати вранці, коли земля й повітря менш нагріті і спека переноситься легше. Сонячні ванни рекомендується приймати через 30-40 хвилин після прийому їжі. Небажано загоряти натще і безпосередньо перед їжею. Ранньою весною і пізньою осінню засмагати можна з 11 до 14 годин, а пізньою весною і влітку - з 8 до 11 години ранку. Якщо ж є бажання позасмагати вдень, коли сонце коштує вже високо, то піддавати тіло опроміненню краще через листя. Перші сонячні процедури рекомендується продовжувати не більше 30 хвилин, поступово доводячи час до 2-3 годин. Через кожну годину потрібно робити перерви, не менше 15 хвилин відпочиваючи в тіні. Ідеальним варіантом є перебування на сонці цілими днями, засвоюючи його енергію і переводячи її у власну життєву силу. Краще всього приймати сонячну ванну, розташувавшись на тапчані чи підстилці, ногами до сонця. Голова повинна бути прикрита світлим убором або парасолькою. Не варто обв'язувати голову рушником, косинкою, а тим більше одягати на голову гумові або поліетиленові купальні шарочкі. Рекомендується частіше міняти положення. Не можна спати під час сонячної ванни, тому що можна отримати опіки. Виступаючий на шкірі піт потрібно витирати, т.к. на вологій шкірі також підвищується ймовірність опіків. Коли йде цілеспрямоване вбирання сонячної енергії в різні органи, тканини, емоції, стану, ситуації і т.п., то треба чергувати періоди розслаблення з періодами руху - прогулянками, танцями, вправами, купанням у водоймі ...

Під час засмаги через кожні 15-20 хвилин корисно занурюватися або обливатися водою. Митися з милом перед засмагою не рекомендується, так як мило змиває природну жирову плівку, яка допомагає правильно засвоювати сонячні промені. На сонці температура шкіри підвищується на 4-8 ° С за 10-15 хвилин, а в тіні за цей же час знижується до вихідної.

Температура тканин, що лежать на глибині 2-3 см, нормалізується протягом години. Тому поєднання сонячних ванн з водними процедурами створює ефект, що гартує. У зимовий час поверхню тіла, що піддається сонячного опромінення, помітно зменшується за рахунок одягу. влітку відкриті ділянки становлять 10-12% всієї поверхні тіла, а взимку тільки 5-7%. Навіть в середніх широтах, не кажучи вже про північних районах Росії, організм людини відчуває недолік ультрафіолетових променів. У зимовий період потрібно обов'язково використовувати кожен сонячний день для просочування себе сонячними енергіями. Втягуючи їх через очі, обличчя, долоні рук, в першу чергу необхідно насичувати головний мозок і нервову систему, а потім енергію накопичувати в сонячному сплетенні і печінки, живлячи звідти внутрішні органи. Правильне засвоєння сонячних енергій сприяє хорошому фізичному і психічному самопочуттю, збільшенню оптимізму, підвищенню працездатності, поліпшенню сприйняття і пам'яті, очищення шкіри,нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту, зміцненню волосся і нігтів, поліпшенню зору, слуху, зникнення носоглоткових розладів, зростанню легкості і радості в тілі.

 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка