You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Очищення внутрішніх органів

Статті | Здоров'я та краса | Очищення внутрішніх органів


Очищення шлунка необхідно навчитися відтворювати на випадок отруєння або переїдання. Процес не повинен супроводжуватися блювотою, як рекомендують деякі фахівці. Це просто вміння відригувати все, що потрапило в шлунок, не пропускаючи в нижні відділи кишечника. Для процедури необхідно випити розчин теплої води (0,5 літра води + 1 / 3 ч. ложки соди + 1 / 3 ч. ложки солі). Після цього злегка повстряхівать живіт і, нахилившись над унітазом, натиснути руками на шлунок, викликаючи відрижку. У 2-3 прийоми вилити воду зі шлунку. Після процедури випити склянку теплої води. Очищення шлунка зміцнює його, позбавляє від дисфункцій, надлишкової слизу, гастриту, диспепсії і т.п. Також ця процедура рекомендується при захворюваннях печінки і жовчного міхура.

Очищення товстого кишечника за допомогою клізми повинен вміти робити будь культурний цивілізована людина. Чи варто говорити про важливу роль товстої кишки, у тому числі і прямої? Досить звернути увагу на те, як виглядають люди з недоглянутих деформованим товстим кишечником: на животі зазвичай велика жировий прошарок, талія відсутня, черево висить через ослаблених м'язів, піт має характерний запах недоглянутих нутрощів, неприємний запах з рота, колір і структура шкіри залишають бажати кращого ...

Стінки товстого кишечника позбавлені тонусу через розтягує їх пластіліноподобной "накипу", до складу кото-рій входять харчові шлаки, грибки, патогенні мікроби і їх токсини. Часто така людина страждає запорами, але якщо навіть у нього регулярний стілець, то думка про здоровий кишечнику помилково. Очищення кишечника за допомогою клізм досить доступна процедура. Найпростіша клізма в домашніх умовах - це гумова трубка довжиною 50-100 см і діаметром 1 см і водопровідний кран з теплою водою. Один кінець трубки вставляється в водопровідний кран. Температура води і натиск регулюються до бажаного. Інший кінець підноситься до заднього проходу, але не вставляється в анус. Вода сама м'яко вливається в пряму кишку до відчуття наповненості. Поза повинна бути зручною: можна злегка зігнутися вперед, сидячи на краю ванни; можна сидіти навпочіпки прямо у ванні. Ідеально - над біде. Після заповнення кишечника потрібно вміст відразу вилити в унітаз, а в кишечник знову залити воду. І так до чистої води. Якщо цей спосіб для Вас складний, то можна скористатися кухлем Есмарха. Кружка Есмарха зручна тим, що має конкретний обсяг, пластмасовий наконечник, який можна ввести в пряму кишку, і краник, що регулює впадає воду. Кухоль Есмарха потрібно наповнити теплою водою +30-36 ° С, підвісити вище рівня грудей і видалити з трубки повітря. Для цього відкрити краник і чекати,коли піде вода, після чого краник закрити. Промитий наконечник потрібно змастити рослинним маслом і ввести в задній прохід. Потім встати з упором долонями об коліна і відкрити краник. Можна робити клізму і стоячи на четвереньках. Не рекомендуються пози лежачи на лівому боці і стійка на лопатках догори ногами. Вся інша процедура виконується так само: затока в кишечник проводиться порціями до чистої води. Не варто вливати в себе 2-3 літри відразу - це не фізіологічне, тому що надлишкове розтягнення прямої кишки викликає зменшення її тонусу, знижує чутливість і, як наслідок, підвищує схильність до закрепів. У багатьох навіть невелика кількість вливаємо води може викликати хворобливі відчуття - це знак того, що внутрішні органи знаходяться не на своїх місцях, а опущені.

Не варто боятися, що подібна процедура може викликати дисбактеріоз. По-перше, він і так був, якщо ніколи не проводилися очищення (тобто переважала патогенна мікрофлора), по-друге, ця процедура в основному очищає пряму кишку і частина сигмовидної, активізуючи тонус всій решті частини товстої кишки, пробуджуючи її перистальтику і здатність до позбавлення від "накипу", по-третє, не рекомендується додавати у воду будь-які речовини, які конкретно впливають на мікрофлору, змінюючи її (чистотіл, лимонний сік, ромашку, полин, шавлія та інше). За один сеанс зазвичай роблять 5-6 заток води. На це йде 15 хвилин. Протягом тижня треба вранці і ввечері проробляти клізми, щоб підготувати себе до очищення печінки. Промивання шлунково-кишкового тракту водою, що надходить через рот Якщо людина - максималіст, фанат розвитку і вважає, що вищеописані очищення для нього дуже слабкі і не здатні заспокоїти бурхливий прагнення очиститися якомога швидше, то йому треба робити спільну промивання всього шлунково-кишкового тракту ( ШКТ).
Рекомендоване промивання адаптоване під можливості більшості людей (не тільки йогів). Але, тим не менш, перш ніж виконувати цю процедуру, необхідно порадитися з інструктором-оздоровчі. Як і проносні засоби, вона різко змінює стан внутрішнього середовища організму, тому може бути запропонована досить самовпевненим людям без особливих хронічних захворювань і з фізіологічно сильним серцем. Не варто форсувати з її допомогою очищення страждають нейроциркуляторних розладами, гіпотонією, гіпертонією, серцевою і нирковою патологією, у дні менструацій, вагітним і пр.

Процедуру краще проводити в присутності близьких або в парі з однодумцем. Це дозволить компенсувати моменти страху і додасть впевненості, якщо у партнера буде виходити добре.

Методика виконання: натщесерце, в 7-9 годин ранку в 3 літрах теплої води (+36-37 ° С), розчинити 3 повні чайні ложки солі. Випити поспіль 2 склянки і виконати вправи, що прискорюють проходження рідини через кишечник:
1. Стоячи, ноги на ширині плечей, нахилятися вправо-вліво по 5 разів в кожну сторону.
2. Поверніть корпус вправо-вліво по 5 разів в кожну сторону.
3. Лежачи на животі, виконувати позу змії з поворотами корпуса вправо-вліво по 5 разів.
4. Сидячи на підлозі, зігнувши ноги в колінах, пройти на сідницях по 5 кроків вперед-назад.
5. Потрясти животом і зробити хвилю зверху-вниз 5 разів.

Потім випити ще 2 склянки води і повторити комплекс. Після цього пити по 1 склянці і виконувати вправи. Зазвичай після 6-7 склянок починає відбуватися спорожнення кишечника.

Спорожняти кишечник слід сидячи на корточках з приведеними до живота стегнами. Поза сприяє швидкому звільненню кишечника без надмірного напруження. Якщо після 7 склянок немає позивів на стілець, то серію вправ потрібно проробити 2-3 рази підряд. Якщо і це не допоможе, то зробити невелику клізму. Процедура виконується до виділення досить чистої води. Звичайно це 8-10 циклів, тобто 1,5-2 години. При появі чистої води перестати пити розчин, але продовжувати проробляти вправи, спорожняючи кишечник. Після третього циклу вправ зупинити протікання води через кишечник, випивши 2 склянки теплої несолоної води і звільнивши від неї шлунок за допомогою відрижки. Після процедури прийняти теплий душ і з'їсти гарячу рисову кашу. Кашу треба зварити на воді без солі, заправити кукурудзяним, оливковим або топленим вершковим маслом і невеликою кількістю меду. Через 30 хвилин після рису випити чай з трав або свіжовичавлений сік. Наступний прийом їжі через 2 години. Можна вживати печені овочі, салати, хліб, сир. Виключити інші продукти тваринного походження, а також какао, кава, шоколад. Промивання шлунково-кишкового тракту швидко позбавляє шлунок і кишечник від шлаків; корисно при отруєннях, інфекційних розладах (дизентерія тощо); прискорює одужання при інфекціях дихальних шляхів, покращує структуру шкіри, нігтів, волосся; зміцнює кістки та м'які тканини; виводить глисти; лікує початкову стадію діабету.

При напрацьованому навичці промити кишечник можна і 1,5 літрами підсоленої води. Для цього в 1,5 літрах теплої води розчинити 1 ст.ложку солі. Краще використовувати сіль Барбари, карловарськую, глауберову або морську. Процедура проводиться за схемою, описаною вище, але всі вправи повторюються по 15 разів, зменшуючи кількість повторів в залежності від результату.

Промивання кишечника - процедура екстреної допомоги, потужно підбадьорюють організм, тому її слід проводити в міру необхідності, але не частіше 1 разу на 3 місяці (при зміні сезонів).

Не рекомендується для очищення кишечника користуватися проносними ліками, навіть якщо вони рослинного походження (сенна, жостір, жостір тощо).

Активно впливаючи на весь організм, ці кошти змінюють внутрішнє середовище. Часто 2-3-х прийомів проносного буває достатньо, щоб кишечник увійшов в стан хронічного запору. Але якщо хочеться поекспериментувати, є віра, що проносне - це те, чого не вистачає для повного звільнення від шлаків, то - вперед!

Відновлення корисної мікрофлори
Дисбактеріоз - це дисбаланс в мікробної екології людини, тобто порушення біологічної рівноваги між патогенної (шкідливою) і фізіологічної (корисної) мікрофлорою в організмі і, зокрема, в кишечнику. При дисбактеріозі організм не може правильно засвоювати їжу, тобто розщеплювати її на білки, жири і вуглеводи. Їжа не виводиться з організму протягом 24 годин і, практично  не переварена, гниє в кишечнику, а продукти гниття всмоктуються в кров. В результаті наступає хронічна інтоксикація організму, що призводить до порушення обміну речовин і запальних захворювань багатьох органів. Дисбактеріоз може стати причиною анемії, алергії, бронхіальної астми, привести до депресії і синдрому хронічної втоми.

Дисбактеріоз викликає такі відхилення у фізичному стані:
• постійні запори або проноси;
• метеоризм - здуття живота;
• відчуття почуття голоду навіть після їжі;
• неприємний запах з рота;
• випадання волосся і деформацію нігтів;
• порушення в роботі серцево-судинної системи;
• втрату пружності шкіри, велика кількість зморшок;
• загальну слабкість, часті запаморочення.
Відхилення у психічному стані:
• сумне, тужливий настрій;
• важке пробудження вранці;
• підвищена агресивність і образливість;
• втома без видимих ​​причин;
• відчуття неспокою і страху.

Позбавлення від дисбактеріозу

Для того, щоб позбутися від дисбактеріозу, потрібно ввести додатково корисні організму бактерії з продуктами харчування, перш за все з молочнокислими продуктами. Найбільше молочнокислих бактерій містять ацидофілін, кисле молоко, ряжанка, йогурт і його спеціальні види.

Відновити корисну мікрофлору допомагають овочі та фрукти. Потрапляючи в кишечник, вони сприяють прискореному розмноженню вже знаходяться там корисних мікроорганізмів. Сприяють розмноженню молочнокислих бактерій морква, капуста, яблука, часник, петрушка, селера, топінамбур, але особливо корисна буряк. Маринована буряки: очистити буряк і нарізати невеликими кубиками, залити маринадом (вода, яблучний оцет, сіль, часник, цукор, гвоздика, запашний перець). Закрити кришкою і залишити на одну добу при кімнатній температурі. Часникова олія: головку часнику очистити, пропустить через землянку або дрібно порубати, розтовкти в кашку, покласти в скляну банку і залити 1 склянкою соняшникової олії. Поставити в холодильник. Через добу масло готове. Додавати в їжу, в салати. Салат із селери: нашаткувати селера та його коріння, яблука, пів-лимона, заправити салат олією, сіллю, цукром за смаком. Свіжий сік з коріння селери приймати по 1-2ч.ложки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Топінамбур швидко відновлює необхідний бактеріологічний баланс. Яблука - з'їдати в день по 3-4 кисло-солодких яблука середньої величини.

Часник - з'їдати по 1-3 зубчики за вечерею, запиваючи простоквашей. Препарат "Наріне". "Наріне" - це суха закваска лактобактерій. Її додають у молоко і отримують смачний кисломолочний продукт - лактоквашу. Щоб позбутися від дисбактеріозу, потрібно також зменшити вживання цукру, що позбавить грибки сприятливого середовища для розвитку та розмноження. Можна харчуватися фруктами, сухофруктами, медом, фруктозою. З цими продуктами цукор повністю засвоюється організмом і йде на благо.

А також корисно знати, що брусниця зменшує зростання дріжджових грибків роду Candida. Абрикоси впливають на протей, стафілококи, ентерококи, синьогнійну паличку і т.п. Суниця зменшує зростання стафілокока, стрептокока, ентерокок. Кизил вбиває бактерії дезінтерійной групи, сальмонели. Журавлина вбиває протей, сальмонели, шигели, клібсіелли. Сприятливо впливають на кишечник: малина, чорниця, смородина, цибуля, яблука, хрін та інші сирі овочі і фрукти. Формують здорову мікрофлору полин, подорожник, звіробій, малина, черешня, чорниця, смородина.

Очищення лімфатичної системи

1 спосіб: курс розрахований на 3 дні. Кожен день готуються 2 розчину:

Розчин № 1. Розчинити 1 ст. ложку глауберової солі в 100 мл теплої води.

Розчин № 2. Два літри суміші: сік грейпфрута - 400 мл, апельсина - 400 мл, лимона - 200 мл, тала вода - 1 літр.
Ранок кожного з 3-х днів починайте з пиття 100 мл розчину № 1 (з глауберової сіллю). Через 30 хвилин після цього потрібно випити розчин № 2 (100 мл суміші соків з талою водою). Потім кожні півгодини випивайте по 100 мл розчину


№ 2. Протягом 10 годин потрібно випити всю суміш. На ніч зробіть клізму. Те ж саме виконайте в наступні 2 дні.
На 4-й день почніть харчуватися сирими овочами та фруктами; на 5-й - додайте відварені чи печені овочі і каші.
2 спосіб: протягом 3-х днів харчуйтеся лимонами, апельсинами і грейпфрутами. На кожен день - 2 лимона, 6 апельсинів і 3 грейпфрута.

Очищення суглобів

На період очищення суглобів виключити з харчування м'ясо, рибу, гостру їжу, солону, мариновану, смажену, кава, какао, шоколад, тверді сири.

1. Включити в раціон харчування протягом 2-3 тижнів салати із зеленої та чорної редьки - по 100 г на день.

2. Дві чайні ложки яблучного оцту і 1-2 чайні ложки меду розчинити в склянці води. Пити по 2-3 склянки на день протягом 10 днів.

3. П'ять лаврових листів кип'ятити протягом 5 хвилин у 300 мл води. Настояти протягом 30 хвилин. Потім 1 ст. ложку настою розвести в склянці води і кожну годину випивати по 1 склянці. Курс - 5 днів.

4. З'їдати по одній сирої картоплині з шкіркою 1 раз на день протягом 2-х тижнів і випивати по 1 склянці води з соком одного лимона.

5. Пити чай з селери і петрушки.

6. Пити чай з кульбаб.

7. Пити настоянку з кульбаб (тільки для жінок).
Для її приготування зібрати розкрилися суцвіття кульбаб, пухко наповнити ними скляну банку, долити 40% спиртом або горілкою, закрити і настоювати в темному місці 2 тижні. Пити по 1 ч. ложці настоянки на 0,5 склянки води вранці протягом 2-х тижнів.

8. Добре виводять патологічні відкладення з організму чай з коренів соняшнику, споришу, кавунових кірок, польового хвоща, гарбузових хвостиків, мучниці.


Очищення нирок

• Теплі ванни нормалізують капілярний кровообіг і знімають спазми, поліпшуючи роботу нирок. Розслаблення і розширення сечовивідних шляхів сприяє безболісному проходженню піску і дрібного каміння.

• Рясне питво потрібно для промивання мисок і чашечок нирок. Для посилення ефекту в питво можна додати чаї, що поліпшують функцію нирок: з листя і ягід брусниці, смородини, чорниці, материнки, суниці, м'яти перцевої і польовий, хвоща польового. Курс очищення розрахований на 2 тижні.

• Соки з моркви, петрушки, селери, шпинату, узяті порівну, пити по 1 склянці на день протягом 2 тижнів.

• На склянку води додати 5 крапель пихтового масла, попередньо розчиненого в 1 ч. ложці меду. За 30 хвилин до їжі розчин пити через соломинку (щоб не руйнувати зубну емаль) по 3 рази на день протягом 7 днів. Каламутна сеча означає процес очищення. У сечі можуть бути також бурі маслянисті плями і пісок.

• Смородиновий чай: 3 ст. ложки листя смородини і 2 ст. ложки ягід смородини заварити 0,5 л окропу. Курс - 2-3 тижні.

• Соки чорної редьки, коренів петрушки, хріну, листя мати-й-мачухи, цикорію, ріпи, топінамбура добре розчиняють мінерали в жовчних протоках, жовчному міхурі, судинах, ниркових баліях і сечовому міхурі.

• Кавунова дієта полягає в додатковому харчуванні кавунами. Для цього необхідно щодня з'їдати по 1-2 кг кавунів. Харчування кавунами не виключає інших продуктів, але бажано в цей період не вживати жирну, гостру, солону, смажену, мариновану і копчену їжу. Також рекомендується виключити кави, какао, шоколад, здобу. Дієта розрахована на 2-3 тижні.

 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка