You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Шкода цукру

Цукор це дуже калорійний продукт що містить 410 ккал в 100 гр. Надмірне споживання цукру в будь-якому випадку приведе до ожиріння. Крім того, при деяких захворювання цукор повністю заборонений (при цукровому діабеті) або протипоказаний в деяких випадках (при набряках, оскільки вживання цукру призводить до набрякання). Проведені мед. дослідження довели що часто рак молочної залози, склероз, інфаркт викликані надлишком вживання солодощів, жиру, цукру. Слідуючи з цього, людям, які схильні до таких хвороб, потрібно уникати таких продуктів у своєму раціоні.

Також усім відомо поганий вплив цукру на емаль. При вживанні солодощів підвищується кислотність, створюючи необхідну для розвитку бактерій середовище.

Для засвоєння цукру в дуже великій кількості потрібні вітаміни групи В, це призводить до їх дефіциту і розвитку неврологічних хвороб.

Шкода цукру проявляється при його надмірному вживанні. Більшість їдять їжу не вживати чистий цукор, а замінюють його цукрозамінниками. Але потрібно розуміти, що окрім чистого цукру, що ми кладемо в каву або чай, цукор міститься в різних продуктах, дуже багато його солодкої випічки, фруктах і ягодах і т.д. Визначаючи можливе щоденне вживання цукру потрібно враховувати як чистий, так і цукор прихований в продуктах.

Особливо шкідливим є вживання жирних продуктів, що містять цукор, наприклад випічка з пісочного тіста, в якій міститься велика кількість жиру і цукру. Цукор є найкращим «паливом» для організму, тому поки розщеплюється цукор, жири відкладаються на животі, стегнах та інших улюблених місцях. Нерозщеплений цукор (вуглеводи) трансформуються в жир і запасатися в організмі.

Солодощі часом порівнюють з наркотиками, бо якщо людина звикає до них то йому важко від них відмовитися. Наприклад, шоколад, викликає у людини підвищення рівня ендорфінів, тим самим створює відчуття щастя. Ось саме поетомуу ласунам важко обійтися без їх улюблених солодощів.

Це не означає що потрібно повністю відмовитись від цукру, просто краще вживати його природні форми - горіхи, овочі, фрукти, що містять фруктозу - цукор, що трансформується в глюкозу. Глюкоза дуже просто засвоюється організмом не приносячи для нього шкоди. Хоча й тут треба знати міру.

 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка