You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Причини виникнення целюліту

Статті | Косметологія | Причини виникнення целюліту

Ми інколи дивуємося: чому наші бабусі знати не знали про таку проблему, як целюліт? Відповідь проста — целюліт, це хвороба, якій нас нагородила цивілізація. Наші бабусі харчувалися збалансованіш, точно не знали, що таке «Фаст фуд» (тому що його просто не було), більше рухалися. А сьогодні ноги і стегна навіть худеньких шістнадцятилітніх дівчат «прикрашені» целюлітом.

До речі, в перекладі «целюліт» позначає «запалення клітки», а точніше було б сказати — «зміна жировій тканині». Це ще раз доводить, що целюліт — не лише естетична, але і медична проблема, і відноситися до неї треба зі всією серйозністю.

Причин виникненні целюліту немало, але можна виділити основні:

Гормональні порушення. Надлишок гормону экстрогена може викликати затримку води в організмі, що сприяє розвитку целюліту. У такому разі лікування в клініці естетичної медицини повинне йти рука в руку з консультаціями ендокринолога.
   
Незбалансоване харчування. Це не лише горезвісний «Фаст фуд», який має бути повністю виключений з раціону дорослої жінки. Надлишок вуглеводів в організмі також є причиною скупчення в тканинах шкідливих продуктів обміну речовин, які не виводяться з організму, провокуючи розвиток целюліту. Ну, і звичайно, солодкі газовані напої, та і соки з концентратів — ми споживаємо їх замість води, що додає «порожні калорії» і утрудняє циркуляцію лімфи.
   
Порушення кровопостачання. Нам здається, що тісне, таке, що тягне білизну робить фігуру образно стрункішою. Насправді, тісна білизна і одяг провокують порушення кровопостачання, і як наслідок, розвиток «апельсинової кірки».
   
Стреси. Це найменш відома причина целюліту. Стреси провокують вироблення гормону кортизола. Наслідок цього — затримка води у зв’язку з високою проникністю капілярів, а також підвищення рівня цукру в крові.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка