You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Горобина в народній медицині

Статті | Народна медицина | Горобина в народній медицині

Любов до нашої звичайної червоної горобини мені прищепила мама. Вона і зараз з найменшого приводу лікується сама і всіх намагається рятувати майже від усіх проблем за допомогою червоної горобини.


Свого часу її навчили є горобину для відновлення обміну речовин, вона не тільки відновила обмін речовин, а й позбулася від геморою, нормалізувала роботу кишечника, заодно схудла до нормального стану, не докладаючи для цього спеціальних зусиль. Мало того, саме за допомогою горобинового сиропу всі наші знайомі лікують нерви: щось є таке в горобині, що допомагає організму справлятися зі стресами, заспокоює нервову систему. З тих пір у нас в родині завжди є заповітна баночка з горобиновим сиропом.

Стиглу горобину (її зазвичай збирають перед самими морозами) перебрати, промити. Насипати в посуд шар ягід, шар цукрового піску і так заповнити банку, перемежовуючи шари горобини та цукру. Банку зав’язати бинтиком і поставити настоюватися у тепле місце або на сонці. Через деякий час цукор розчиниться і утворюється сироп. Наполягати місяць, потім, поки сироп не почав бродити, процідити, віджати ягоди, в отриманий сироп додати спирт, щоб сироп не бродив (на 500 г сиропу 25 г спирту). Приймати сироп по 1/3 склянки вранці натщесерце, можна запивати водою.

Цей сироп, дійсно, дуже добре допомагає в самих різних випадках, починаючи від застуди і закінчуючи, вибачте, запором. З таким сиропом навесні ніколи не буває авітамінозу. Не здивуюся, що в горобині є й інші цінні якості, про які ми навіть не підозрюємо до сих пір.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка