You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Гіпертонія боїться води

Статті | Хвороби та лікування | Гіпертонія боїться води

Британські вчені визначили, що люди, що п’ють мало води, частіше хворіють на гіпертонію.

Першими симптомами гіпертонії є головні болі, пульсуючі в області очей. Також починається нудота, болі в серце, виникає сильна втома. Часом здається, що починається застуда. Людина, що страждає гіпертонією, насилу засинає і погано спить.

Підвищений тиск є захисною реакцією на проблеми в організмі. Препарати полегшують її. У першу чергу потрібно очистити свій організм від шлаків і холестерину. Багато хто не знає головну причину захворювання і лікують підвищений тиск сечогінними засобами. При цьому вони запускають врегулювання криз води і провокують потребу організму у воді і солі.

Захворювання часто розвивається в результаті атеросклерозу – скупчування холестерину на стінках судин і зашлаковиваніе організму. Дістати гіпертонію ризикують також люди, які страждають повнотою і цукровим діабетом. Також тиск підвищують стреси і куріння.

Спочатку потрібно лікувати основне захворювання, яке спровокувало гіпертонію. Якщо захворювання запустити, то погіршиться робота серцево-судинної системи і нирок. Підвищується ризик інфаркту та інсульту.

Питна вода має сечогінні властивості. Потрібно щодня випивати зайві дві склянки, і вам не знадобляться інші ліки. Страждаючі серцевою недостатністю люди повинні підвищувати обсяги вживаної води поступово. Це дозволить запобігти появі набряків. Потрібно їсти побільше злакових, горіхів, риби і бобових. Ці продукти багаті калієм, що регулює водний баланс. А що міститься в даних продуктах магній скорочує вміст холестерину.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка