You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Що буде, якщо не чистити зуби?

Статті | Стоматологія | Що буде, якщо не чистити зуби?

Якщо рідко чистити зуби, або не чистити їх зовсім, вони рано чи пізно зіпсуються. Зрозуміло, людина не народжується із зубною щіткою в руці, і погризти тверде яблуко або морквину корисно і сьогодні, але солодкого і шкідливого ми їмо набагато більше. Отже, і ефективність натурального очищення зубів можна впевнено заперечити.Стоматологи не даром вперто твердять, що потрібно двічі на день використовувати пасту і щітку, флосс і ополіскувач, оскільки небезпеки, яким піддається наше здоров’я при нерегулярної чищення зубів, дуже серйозні …


Небезпека перша . Зубний наліт

Наліт, що представляє собою плівку із залишків їжі і бактерій, з’являється на зубах вже через пару годин після їх чищення. Кожний прийом їжі – це додаткове джерело нальоту. Коли зубний наліт починає розвиватися, він створює умови для розвитку бактерій на поверхні зубів і в міжзубному просторі, що призводять до утворення карієсу.


Небезпека друга. Неприємний запах з рота

Стоматологи запевняють, що не карієс основна проблема гігієни ротової порожнини. У деяких спеціалізованих виданнях наголошується, що найпоширенішим симптомом патологій у роті є кровоточивість ясен при чищенні зубів. Сильно розмножилися бактерії можуть стати причиною запалення тканин порожнини рота, що, в свою чергу, провокує виникнення неприємного запаху. І що ще гірше – гінгівіту.


Небезпека третя. Зубний камінь

На третьому місці зубний камінь, що представляє собою отверділий наліт, утворений в місці зубного нальоту і складається з бактерій, залишків їжі, відмерлих клітин, солей фосфору, кальцію і заліза . Запах з порожнини рота може вказувати на наявність каменя на зубах, і тут щітки і пасти будуть безсилі – допоможе лише професійна чистка у стоматолога.
Небезпека четверта. Пародонтит

Сукупність попередніх небезпек від запаху і нальоту до запалення пародонту (тканин, які оточують зуб і утримують його) може стати причиною такої неприємної хвороби, як пародонтит. Запалення і кровотеча ясен, гнійні виділення з зубоясенних кишень, патологічна рухливість зубів і неприємний запах з порожнини рота – ось головні ознаки пародонтиту. І лікування в цьому випадку потрібно хірургічне.


Небезпека п’ята. Комплекси

Постійне почуття нечистоти в порожнині рота, запах, жовтий або сірий наліт на поверхні зубів можуть зіпсувати життя кожній людині. Звичайно, можна навчитися посміхатися куточками рота, але розмовляти, не дихаючи, ніяк не вдасться. В результаті погіршення відносин з оточенням можуть сформуватися хворобливі комплекси, які позначаться на зміні характеру в гіршу сторону.


Таким чином, зубна паста і щітка-таки є головною зброєю в щоденній боротьбі за привабливу посмішку.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка