You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Як ніколи не хворіти

Вам коли-небудь доводилося замислюватися, чому в холодну пору року так легко підхопити вірус, буквально Валя з ніг? Як людям вдається переживати сезон застуд, без нежитю, кашлю і температури? Ми провели опитування і звернулися до фахівців, щоб виявити офіційно підтверджені секрети для підтримки хорошого здоров’я, навіть коли шкідливі мікроби активно атакують. Дотримуйтесь ці елементарні правила, і вам вдасться максимально активізувати противірусні властивості свого організму.


Свіже повітря – ваш помічник

Здоровий глузд твердить нам, що імунітет легше перемагає простуду в теплому і затишному приміщенні, а не в холоді. Вся проблема в тому, що коли ми перебуваємо всередині, ми в будь-якому випадку контактуємо з оточуючими людьми і мікробами. Пройшовши по свіжому повітрю, ви не просто знищите на собі безліч бактерій, що мешкають в приміщеннях, а й зміцните імунну систему. Виконання певних вправ підвищує чисельність природних клітин-кілерів, моноцитів і нейтрофілів, що грають ключову роль в активації імунного захисту організму.


Чистота рук – запорука успіху

Простуда і грип з легкістю передаються через дотику. Не чіпайте пальцями свій ніс, очі і рот, і намагайтеся максимально часто мити руки. Вода з милом завжди були і залишаються донині найбільш ефективними помічниками. Однак мікроби здатні розмножуватися навіть на милі, тому краще використовувати порційне мило або роздавальний пристрій. Краще вибирати традиційні, а не антибактеріальні засоби. Миліте руки не менше 20 секунд перед тим, як змивати піну, і обов’язково добре витирайте їх.

Вологі руки краще переносять бактерії, на відміну від сухих.


Казкове засіб

Випадкова безсоння – не привід хвилюватися, а ось тривалий недолік сну може погіршити роботу імунітету. Хоча фахівці запевняють, що у кожної людини свої потреби в сні, проведене в Університеті Карнегі-Меллона дослідження доводить, що сон коротше 7:00 майже втричі підвищує шанс заразитися застудою. Для багатьох ніч є єдиним часом доби, коли можна насолодитися тишею і подумати. І це рішення проблем перешкоджає здоровому сну.


Релаксація проти застуди

Існує безліч причин, які пояснюють, чому на що витрачається на відпочинок час завжди займає останні місця в нашому списку справ. Воно повинно займати пріоритетне місце. Стреси підвищують сприйнятливість нашого організму до простудних захворювань. У довготривалій перспективі це стає причиною постійного виділення гормонів стресу. Вони перешкоджають утворенню молекул клітинної сигналізації, так званих цитокінів. Дані молекули активують реакцію імунітету, яка бореться із захворюваннями. У напруженому стані людина гірше про себе дбає: менше спить, неправильно їсть, мало займається спортом.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка