You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Здоровий спосіб життя впливає на гени

Статті | Здоров'я та краса | Здоровий спосіб життя впливає на гени

Здоровий спосіб життя, який подразумеваєт правильне харчування і збільшення рухової активності, виявляється, не тільки дозволяє людині підтримувати хорошу форму.

Він ще стає причиною позитивних змін на генному рівні.У невеликому дослідженні учені Інституту профілактичної медицини спостерігали за 30 чоловіками з невисоким ступенем ризику виникнення раку простати, які відмовилися від традиційного лікування (хірургічного втручання, радіо або гормонотерапії).

Протягом 3 місяців їх спосіб життя зазнав значні зміни. Учасники експерименту сталі є більше фруктів, овочів, цілісного зерна, бобів і сої. Крім того, щодня вони ходили пішки не меншого 30 хвилин і медитували близько години.Як і слід було чекати, після закінчення 3 місяців піддослідні схуднули, понизили кров′яний тиск і поліпшили стан здоров′я в цілому.
Плюс до цього дослідники виявили ще одне грандіозне поліпшення.

Дослідивши біопсію простати, вони відмітили, що зміни відбулися на генетичному рівні: змінилася активність близько 500 генів. 48 з них включилися, а 453 вимкнулися. Причому ці 48 генів відповідали за запобігання захворюванням, а 453 - за розвиток їх, зокрема за розвиток раку простати.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка