You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Як зберегти молодість

Статті | Здоров'я та краса | Як зберегти молодість

 Омолоджуючі засоби і финтнес-програми - досить дорогі; до того ж вони не завжди виявляються ефективними. Дотримуючи елементарні правила здорового способу життя, можна надовго зберегти молодість і красу шкіри, не вдаючись до допомоги фахівців.

Правило перше: бережемо свою вагу

Цілком нормально худнути або видужувати протягом рік на два-три кілограма, це не суперечить законам природи. А експериментувати з вагою, перевіряючи на власному здоров′ї всілякі нові дієти і системи живлення, жорстоко по відношенню до себе.
Не хочеться розчаровувати любительок схуднення, але давно доведено, що дієти розхитують нервову систему, додають зморшки на обличчі і складки на шкірі, а також стимулюють набір ваги після закінчення курсу.

Оптимальний варіант - підібрати систему живлення, корисну і приємну для організму, і дотримуватися її довгі роки. Систем - множина: роздільне живлення, розумне вегетаріанство, клітинне живлення і т.д. Як мовиться, вибирай на будь-який смак.

Правило друге: дотримуємо чистоту

Чистота - застава здоров′я! Цей слоган відомий дуже давно, а ось дотримувати чистоту не тільки зовні, але і усередині себе, людина давно вже розучилася. Життя в місті на 100% забезпечує організм токсинами.
Ми вдихаємо важкі метали, дихаємо вихлопами в пробках, поглинаємо канцерогени з фаст-фуда - про яку чистоту може йтися? Поклопочіться про очищення організму, виділіть час для поїздок на природу, вдихайте свіжість хвойного або будь-якого іншого лісу. Іншими словами, якщо немає можливості жити за містом, постарайтеся максимально компенсувати шкоду, що наноситься організму міською екологією.

Щоб ваші внутрішні органи працювали в повну силу, їх теж потрібно іноді чистити. Пам’ятаєте стародавнє поняття - розвантажувальний день? Щадні методи очищення організму від шлаків і токсинів популяризувалися сьогодні як ніколи раніше.
Грамотно підібраний і обговорений з доктором курс допоможе всім системам організму працювати в правильному режимі, нормалізує обмін речовин і забезпечить вас прекрасною шкірою, міцними нігтями і густим волоссям.

Правило третє: рух - це життя

Сидячий спосіб життя - головний ворог довголіття. А якщо ви, до того ж, любите повалятися на дивані після робочого дня за комп’ютером, то дожити до 100 років (або, хоч би, до 80!) вам явно не загрожує.

Щоб підвищити щоденну активність м’язів і суглобів, не удаючись до фітнесу і інших платних занять, можна виконувати декілька нескладних правил.

1. Забудьте про ліфт. Щоденне не дуже швидке ходіння по сходинках вгору-вниз благотворно позначається на кістково-м’язовому апараті, серцево-судинній і нервовій системах. Якщо вам важко йти вгору, спершу спробуйте спускатися пішки.
Щоб звикнути і втягнутися, можна доїжджати не до свого поверху, а до попереднього - тоді пройдені вами пара десятків сходинок не встигнуть вас змучити, а принесена користь буде хоч і невеликою, але регулярною.

2. Вправа «Коробок сірників». Гранично просте, всім доступне і дуже ефективне: розсипаємо по підлозі коробку сірників і піднімаємо їх по одній штучці. Начебто, нічого складного, але ваш організм отримає необхідне навантаження у вигляді нахилів і присідань.

3. Піші прогулянки на роботу по загазованих вулицях навряд чи принесуть користь, а пройтися по парку увечері після робочого дня не тільки приємно, але і корисно. Не любите гуляти? Заведіть собаку!

Я працюю з людьми і часто за службовим обов′язком дізнаюся їх вік. Як приємно бачити чарівну жінку років п’ятдесяти, і дізнатися, що по паспорту їй - майже сімдесят!

Здоров′я вам, вічної молодості і довголіття!


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка