You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Що таке правильна осанна

Статті | Здоров'я та краса | Що таке правильна осанна

Увага до правильності постави повинна бути продиктована не тільки естетичними міркуваннями. Ставна людина з красивою поставою викликає думку про здоров′я.

- голову потрібно тримати прямо, а не опускати на груди. Плечі розпрямити. При цьому розправляються і груди, а легені і інші внутрішні органи не випробовує тиск. Руки розслабити. Живіт плоский, а його м’язи пружні. М’язи сідниць повинні бути достатньо розвинені, щоб разом з мускулатурою тазу забезпечувати правильне положення тіла при ходьбі або бігу.
Центр тяжіння тіла в положенні стоячи розташовується над передньою частиною стоп.

Якщо подивитися на фігуру людини збоку, можна побачити, що хребет зігнутий. Невеликі вигини хребта виправдані фізіологією організму. Вони допомагають амортизувати при виконанні людиною різних форм русі: ходьби, бігу, стрибків. Але ці вигини не повинні перевищувати допустимі норми.

Встаньте, притиснувшись спиною до стіни. Якщо дивитися збоку, будуть видні невеликі просвіти. У районі шийних хребців лордоз не повинен перевищувати 2,5 см і бути менше 2 см; у районі поясниці - 3-2,5 див.

Хребет з’єднується з тазовими кістками, утворюючи кут, який у жінок не повинен перевищувати 17-23°. Зменшення або збільшення його може стати причиною неправильного функціонування ряду органів, викликати хворобливі відчуття.

Всі порушення правильного положення хребта здатний виявити тільки лікар, і саме він повинен призначати в таких випадках лікування.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка