You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Правила проходження SPA-процедур

Статті | Косметологія | Правила проходження SPA-процедур

SPA – модна назва, що напевно відомо шанувальникам краси та здоров’я. SPA – клініка, SPA – курорт, SPA – центр, SPA – готель, SPA – косметика – ці терміни зараз широко звучать в рекламі, але значення слова SPA відомо не всім. У сучасному розумінні SPA – це оздоровчий комплекс фізіотерапевтичних процедур з використанням води – і мінеральної, і морський, і прісної, а також морських водоростей і солі, лікувальних грязей і цілющих рослин. SPA-процедури спрямовані на оздоровлення і релаксацію всього організму в цілому.

Басейни з повним набором гідромасажних процедур, сауни, бані та джакузі, чудово обладнані тренажерні зали – обов’язкові атрибути будь-якого SPA-готелю. Це гарантує комплексний та індивідуальний підхід до кожного гостя.

Існують деякі правила проходження процедур в SPA-центрах. На процедури рекомендується записатися заздалегідь, щоб переконатися в доступності обраної Вами послуги. Приходити на процедури бажано за 15 хвилин до призначеного часу – це дозволить Вам без поспіху переодягнутися і розслабитися. У випадку запізнення час вашої процедури може бути скорочено або вона може бути скасована, якщо з’явиться наступний гість.

Перед приходом в SPA-центр рекомендується зняти всі ювелірні прикраси. Сережки-гвоздики можна не знімати.

Дуже важливо шанобливе ставлення до інших відвідувачів SPA-центру. Тут не можна голосно розмовляти, щоб не заважати іншим відвідувачам розслабитися. А ще потрібно обов’язково вимкнути мобільні телефони.

Після прийняття процедур Ви будете мати можливість побути наодинці з самим собою, щоб в прекрасному самопочутті повернутися в реальний світ. У багатьох пакетах процедур Вам відводиться спеціальний час для відокремленого прийняття ванни або душу після процедури.

Якщо у Вас є які-небудь проблеми зі здоров’ям, як то: високий артеріальний тиск, болі в серці, потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем перед візитом в SPA-центр. Під час вагітності краще уникати процедур, що вимагають глибокого натискання, а також гідротерапевтичних процедур з гарячою водою. Перед прийняттям процедур потрібно обов’язково попередити працівників центру про Ваш стан, щоб вони могли підібрати процедури спеціально для Вас.

Одна з головних особливостей SPA – унікальна атмосфера. М’яке світло, ледь вловимі аромати ефірних олій, релаксуюча музика – все це налаштує Вас на необхідну хвилю і дозволить приємно провести час.

SPA – процедури повертають Вам молодість і свіжість. Завдяки дії на організм води, ароматерапії, природних трав `яних і мінеральних компонентів Ви зможете повністю зняти стрес, відновити сили і зарядитися енергією.

Будь-яка процедура приємна і рівносильна здорового восьмигодинний сон. Після відвідування салону багато виявлять, що скинули пару зайвих кілограмів, а шкіра стала неймовірно гладкою і бархатистою.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка