You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Неправильне харчування шкодить потомству

Статті | Здоров'я та краса | Неправильне харчування шкодить потомству

Спосіб життя батьків може передаватися дітям, з’ясували вчені з Університету Массачусетсу, США. Вчені вивчили, яким чином передаються у спадок зміни, що відбуваються в генах під впливом навколишнього середовища і способу життя.

Дослідники поставили експеримент на мишах. Самців розділили на дві групи, в одній з яких миші харчувалися звичайною їжею, а в другій – продуктами зі зниженим вмістом білка. Раціон самок також залишився звичайним.

Результати дослідження показали, що у потомства мишей з першої групи збільшився ризик серцево-судинних захворювань.

Вчені звернули особливу увагу на раціон батьків, щоб зрозуміти, чи може передаватися у спадок ризик серйозних захворювань, наприклад, діабету і хвороб серця. Вони сподіваються, що в майбутньому це знання допоможе діагностиці і профілактиці важких захворювань.

«Знання того, що ваші батьки робили до вашого зачаття, може бути важливо для розуміння того, якими хворобами ви самі ризикуєте захворіти, – розповідає автор дослідження доктор Олівер Ренді. – Однак ми вивчили не тільки зміни генів з-за дій батьків, наприклад, куріння, а й вплив на гени зовнішніх чинників».


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка