You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Три склянки молока на день врятують від раку

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Три склянки молока на день врятують від раку

Молоко – це унікальний продукт, який здатний зберегти людині здоров’я, вважають вчені з Гарвардського університету в США і університету Вагенінген в Нідерландах. Згідно з результатами дослідження, три склянки молока в день знижують ризик серцево-судинних захворювань майже на 20 відсотків.

Дослідники проаналізували результати 17 робіт з вивчення властивостей молочних продуктів, які проводилися в Європі, США та Японії.

Стверджується, що навіть насичені жири, що містяться в молочних продуктах, якщо ними не зловживати, не призводять до збільшення ризику розвитку ішемічної хвороби серця. Серед тих, хто регулярно їсть навіть не знежирені молочні продукти, ризик смерті від серцево-судинних захворювань нижче на 69 відсотків, ніж у тих, хто молока уникає.

А легко засвоюваний з молочних продуктів кальцій, навпаки, захищає від серцево-судинних захворювань і раку. При регулярному вживанні молока ризик розвитку цих хвороб знижується на 25 відсотків. Крім того, любов до молока дозволяє на 38 відсотків вдаліше втрачати вагу при схудненні.

На думку дослідників, багаті мінеральними речовинами молочні продукти – один з кращих видів їжі для тих, хто стежить за своїм здоров’ям. Вчені вважають, що середньостатистичному європейцеві варто вживати молоко та продукти з нього кожен день.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка