You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Зміцніть своє волосся

Статті | Косметологія | Зміцніть своє волосся

Різні шампуні, кондиціонери та ополіскувачі, що випускаються, повністю покривають потреби найвибагливіших покупців. Втім, зустрічається думка, що високотехнологічні новинки доставляють деякі проблеми.

Про шкоду або користь сучасних засобів для догляду за волоссям поговоримо, як-небудь, пізніше. А сьогодні задумаємося, як же обходилися без усього цього парфюмерно-гігієнічного різноманіття наші предки? Користувалися випробуваними народними засобами, згадати про які не гріх і в наші дні.

Зупинити випадіння волосся і утворення лупи допоможе звичайна молочна сироватка, та сама водичка, яка залишається від згорнутого при термічній обробці кислого молока. Якщо раптом сталася така халепа, сироватку можна не виливати в каналізацію, а використовувати за призначенням. Звичайно, попередньо віджавши смачний сир.

Не менш ефективніше, ніж сироватка діє квас або пиво. Ось вже останнього в сучасних магазинах - хоч греблю гати ...

Підсилює натуральний колір, надає природний блиск, добре живить і зміцнює цибулини волосся відвар трав. У наш час їх можна, як і в давні-давні часи зібрати в лісі самостійно. Тільки треба відійти від дороги подалі, не варто лінуватися. Ну а можна прогулятися в найближчу фітоаптеку, напевно в ній знайдеться все необхідне, причому гарантованої якості.

Що ж саме питати у провізора? Реп'ях, мати-й-мачуху, кропиву, материнку, ромашку, шишки хмелю, листя берези. Відвар збору цих рослин (в будь-якій пропорції) розбавляють водою, на склянку води достатньо ложки відвару.

Визнаний в минулі часи народний засіб - натирання волосся і голови рослинним маслом. Предки наші не використовували соняшникової олії. У давні часи обходилися реп'яховою, касторовою та обліпиховою. Ось ними волосся й лікували.

В принципі, можна втирати в шкіру голови масло в чистому вигляді, але старовинні народні рецепти не виключають і варіанту, коли масло розводили чистим керасіном один до одного.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка