You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Причини жовтих нігтів

Статті | Хвороби та лікування | Причини жовтих нігтів

Будь-які зміни кольору нігтьової пластини можуть свідчити про порушення нашого здоров'я. І, незважаючи на те, що багато людей не вважають свої нігті важливим аспектом здоров'я, нігті - це барометр людського організму.

Наприклад, їх відколи можуть вказувати на нестачу кальцію, причиною захворювання печінки можуть бути білі нігті, розшарування й ламкість нігтів вказують на дефіцит заліза.

Тому, якщо останнім часом ви помічаєте у себе жовті нігті, це може служити сигналом організму про порушення здоров'я.

Існує маса самих різних причин жовтизни нігтів. Ось деякі з них:

Куріння

Куріння сигарет має тенденцію викликати пожовтіння кінчиків пальців, а також нігтів. Якщо ви курите, терміново кидайте! Це найкращий спосіб змінити колір ваших нігтів і запобігти багатьом хворобам, зокрема, онкозахворюванням.

Лак для нігтів

Негативно впливає на нігті, змушуючи їх жовтіти, і тривале застосування косметики. Особливо це стосується темних лаків для нігтів. Тому під темними відтінками лаків рекомендується використовувати базовий шар. І давайте вашим нігтям іноді відпочинок, залишаючи їх протягом декількох днів вільними від лаку.

Проблеми зі здоров'ям

У більшості випадків однією з головних причин пожовтіння нігтів є розлад здоров'я. Однією з найбільш поширених медичних проблем вважається жовтяниця. Інші хвороби включають порушення обміну речовин, захворювання печінки та легенів, дефіцит цинку і заліза, захворювання нирок і т. д. Тому, якщо ви помітили зміни кольору нігтів, обов'язково порадьтеся з лікарем.

Грибок нігтів

Однією з основних причин жовтизни нігтів вважається грибкова інфекція. Коли нігті уражені грибком, вони стають жовтого або коричневого кольору. Крім того, ви можете помітити неприємний запах, лущення, а також пігментацію. Для лікування грибка нігтів необхідно проконсультуватися з фахівцем - він призначить протигрибкові засоби.

Синдром жовтих нігтів

Синдром жовтих нігтів - це дуже рідкісний стан, що виникає через проблеми лімфатичної системи. Воно викликає відшарування від нігтьового ложа і золотисто-жовтий колір нігтів. У даному випадку ефективно вживання вітаміну Е та препаратів цинку.

Використовуючи прості рецепти, різноманітьте раціон харчування, і ваші нігті будуть міцними і здоровими.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка