You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Вівсяні пластівці - джерело енергії для дітей

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Вівсяні пластівці - джерело енергії для дітей

Багато наукових досліджень довели важливість сніданку, особливо в дитячому віці. Сніданок - це найважливіший прийом їжі, так як допомагає поповнити запаси енергії після тривалої нічної перерви. Необхідно підтримувати рівень глюкози на досить високому рівні, щоб відбувалося правильне харчування головного мозку і нервової системи, а для цього дитині потрібно харчуватися кожні 4 години. Це тому, що печінка дитини, на відміну від його мозку, поки не може працювати в повному обсязі і зміст глікогену може задовольнити потреби в глюкозі тільки протягом 4 годин.

Згідно даних численних досліджень, діти, які починають свій день з повноцінного сніданку, мають велику працездатність в школі. Також було встановлено, що ці діти легше концентрувалися на завданні, у них підвищувалася розумова працездатність, поліпшувалася пам'ять і настрій. Повноцінний сніданок зводить до мінімуму симптоми голоду, які в свою чергу, можуть викликати сонливість, неспокій, головний біль, втому.

Одним з найкращих продуктів для дитячого харчування на сніданок, були визнані вівсяні пластівці. Це буде здоровий і збалансований сніданок, який дасть дитині енергію і поживні речовини, в яких він так потребує. Вівсянку можна поєднувати з молоком або йогуртом, медом, фруктами і ягодами, горіхами.

Овес - це продукт з низьким глікемічним індексом, тобто вивільнення глюкози йде повільно, що запобігає раптовому коливанню цукру в крові. Крім того, через великий вміст клітковини і білка, довше зберігається відчуття ситості. Підводячи підсумок можна впевнено сказати, що вживання вівсянки на сніданок, сприяє кращій успішності дитини.

Готуючи дитині правильну, здорову їжу ви показуєте свою любов до нього і піклуєтеся про його майбутнє.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка