You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Вбережіть свої очі від комп’ютера!

Статті | Шкідливі звички та їх наслідки | Вбережіть свої очі від комп’ютера!

 Повальне захоплення має на жаль і немало негативних моментів. Так, чисельні наші пацієнти відчувають печіння в очах, почервоніння, затуманення зору, здвоєння предметів, швидке перевтомлення очей. Це все симптоми «комп’ютерного зорового синдрому» - патологічної реакції очей на надмірне навантаження. На початкових стадіях ці порушення не викликають сильного погіршення зору, вони зворотні, а це значить, що зір можна ще і не втратити.

 Якщо ви не лінуєтесь і дійсно турбуєтесь про свій зір, то у такому випадкові вам можуть добре допомогти так звані очні водні процедури. Зранку плюсніть у очі не менше 20 разів чистою теплою водою, потім 20 разів холодною. Контраст теплої та холодної води посилить кровообіг у сітківці очей і може дати добрі позитивні наслідки. Можна зробити і в інший спосіб: візьміть 2 великих шматки м’якої, чистої тканини. Один опустіть у гарячу воду, другий – в крижану. Прикладіть тканину змочену в гарячій воді до очей на 2 хв., потім прикладіть до очей на 1 хв. тканину змочену у воді з льодом і ви вже після кількох таких нескладних процедур відчуєте полегшення.

 Хороших наслідків можна досягти при перевтомленні зору і з допомогою гімнастики для очей. Вона забезпечує покращення кровообігу тканин ока, підвищує силу, еластичність та тонус очних м’язів, зміцнює м’язи повік, знімає перевтомлення. Гімнастика ця нескладна, але ефективна, якщо звичайно не лінуватися. Спочатку закрийте очі та «погляньте» направо – на ліво по 10 разів. Потім зробіть кругові рухи очима: за годинниковою стрілкою і в протилежному напрямку (також по 10 разів) не відкриваючи очей. Далі спокійно підійміться підійдіть до вікна і уважно-уважно подивіться на невелику, але добре видиму деталь (гілочка дерева чи п’ятенце на склі). І На кінець, закрийте очі і, використовуючи ніс як подовжену ручку, напишіть що-небудь у повітрі, на приклад своє ім’я та прізвище чи ім’я близької вам людини.

 Тим, кого це зараз не стосується, такі поради можуть здатися дріб’язковими чи навіть смішними. Але вони перевірені вже в різних місцях і на багатьох хворих так що нехай сміється той, хто сміється останнім.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка