You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Невірність і її причини

Статті | Емоційність та сон | Невірність і її причини

 Неминуча чи чоловіча невірність? Запрограмована генетично і пояснюється фізіологічними потребами чоловіків? Багато фахівців в медицині вважають, що це не так. Не вірні і багато жінок. Цілком очевидно, що людина не є істотою моногамним іпризначеним до спільного життя тільки з однією і тією ж парою.
На цю тему ведуть тут розмова експерти в психології.
 

Призначення сексуальних відносин у ссавців - це репродукція роду. Після того, як у самки закінчується репродуктивний період, вона втрачає інтерес до самця, і сексуальні стосунки закінчуються.
 

Особливість статевих відносин серед тварин полягає в тому, що вони спаровуються лише тоді, коли самка готова до репродуктивного циклу. Особливість статевих відносин серед людей полягає в тому, що вони існують не тільки в цілях репродукції, а й для задоволення, що приносить обом сентиментальним партнерам секс.
 

Тут і знаходиться корінь невірності, Як чоловічий, так і жіночої. Когось цілком влаштовує сексуальні відносини з одним і тим же партнером протягом всього життя, а хтось потребує постійного оновлення сексуальних відчуттів.
 

Чи є це ознакою якогось психологічного дефекту або проблеми? Ні. З точки зору фахівців сексології та психології Посольства медицини, кожен з нас має на це повне право. Дорогі читачі, якщо ви читаєте цю статтю не сайті Посольства медицини, то вона запозичена там неправомірно.
 

У чому причини невірності ? Для багатьох людей дуже важливим у їхньому житті є бажання подобатися, зваблювати, шукати все нові задоволення, уникати рутини і монотонності, пізнавати себе в нових ситуаціях. У кожної людини, як серед чоловіків, так і жінок є свої причини на це.
 

Чи небезпечна невірність? З точки зору запобігання від інфекцій, що поширюються статевим шляхом, або небажаної вагітності - вона небезпечна. При ліберальному стилі життя необхідно ретельно виконувати заходи профілактики і мати обережність.
 

Інша небезпека - це необережна і необдуманнаяі гра з емоціями іншого. Невірність може бути причиною серйозних душевних травм і психологічних проблем у сентиментального партнера.
 

Чи існують відмінності в чоловічій та жіночої невірності ? Незважаючи на те, що роль жінки за останні десятиліття змінилася, проте, невірність по - раніше залишається більш поширеною серед чоловіків.
 

Для багатьох представників чоловічої статі нічого не варто без жодних докорів сумління в один і той же день мати статеві стосунки з дружиною і коханкою, між тим, для багатьох жінок така ситуація просто неможлива.
 

Жінці після сексуальних відносин з коханцем важко або майже неможливо займатися сексом з чоловіком з тією ж емоційною віддачею. Чому? Тому, що вона відчуває, що обманює нового коханого і сприймає секс з чоловіком, як невірність вже новому партнеру, до якого, як правило, закохана. Якщо чоловік помічає і обговорює холодність жінки, то життя її перетворюється з кошмар.
 

Чи можна сховати невірність свого сентиментальному партнеру? Багато хто намагається це робити, зайве самовпевнено вважаючи, що можуть абсолютно все. Між тим, контролювати свої емоції дуже складно, і це далеко не кожному дано.
 

Чоловіки помилково вважають, що у відносинах з коханкою немає любові, є тільки секс. Це не так, тому що представникам сильної статі властиво любити через секс: любити ту жінку, з якою вони отримують задоволення в сексуальних відносинах.
 

Фахівці в психології вважають, що схематично можна говорити так:
чоловіки спочатку займаються любов'ю, а потім починають любити. А жінки навпаки, спочатку люблять, а потім
мають сексуальні стосунки зі своїм коханим.
 

Чи треба визнаватися в невірності? Робити це рекомендується тільки тоді, коли ви вирішили повністю порвати зі своїм
колишнім сексуальним партнером. Швидше за все ваша відвертість зруйнує ці відносини.
 

Щирість в таких інтимних для кожної людини питаннях можлива лише тільки тоді, коли партнери заздалегідь домовилися і мають пакт про взаємну свободу і її кордонах. Це властиво лише людям емоційно зрілим, добре розуміє свої потреби і бажання і глибоко поважає потреби і бажання свого сентиментального партнера. Вони здатні «винести» правду, не піддаючи себе ризику розриву і розлучення. Але навіть і в цьому випадку розповідати про яких або більш - менш серйозні стосунки з третім, потрібно з найбільшим тактом.
 

Експерти в психології Посольства медицини вважають, що проблема невірності складається з безлічі інших проблем і питань, про які нам ще належить говорити.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка