You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Небажане переривання вагітності

Статті | Вагітність та пологи | Небажане переривання вагітності

Переривання вагітності досить часто іменують абортом. На сьогоднішній день існує декілька видів переривання вагітності. До них можна віднести медикаментозний аборт, міні-аборт або вакуум аспірацію, а також хірургічний або інструментальний аборт. Який саме вид переривання вагітності буде використаний по відношенню до тієї чи іншої жінки, залежить від терміну, а також загального стану її організму. Як правило, жінки звертаються до аборту лише у випадках незапланованої вагітності. Переривання першої вагітності може мати безповоротні наслідки. Саме тому дуже важливо, щоб будь-яка жінка йшла на цей крок усвідомлено.
 

Отже, медикаментозний аборт являє собою переривання вагітності за рахунок застосування спеціальних лікарських засобів, які викликають скорочення мускулатури матки, тим самим, виштовхуючи плід назовні.
 

Даний вид переривання вагітності можливий тільки на терміні до шести тижнів. Випивши препарат, жінка залишається під контролем фахівця до повного очищення.

Міні-аборт або вакуум-аспірація являє собою переривання вагітності на шостий - сьомому тижні від зачаття. Міні-аборт передбачає видалення плодового яйця за рахунок спеціального вакуумного відсмоктування. При такому перериванні вагітності жінка також знаходиться під контролем фахівця протягом декількох годин. Даний вид аборту трохи небезпечніше першого.
 

Однак його перевагою є те, що він не передбачає застосування будь-яких хірургічних інструментів. Переривання вагітності за рахунок міні-аборту триває від п'яти до семи хвилин.
 

Хірургічний або інструментальний аборт - це переривання вагітності з використанням медичних інструментів на термінах до трьох місяців. При такому вигляді переривання вагітності жінці вводять анестезію.
 

Дуже важливо, щоб після переривання вагітності жінка пройшла необхідний для її здоров'я відновлювальний період.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка