You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Курці вкорочують життя своїм дітям

Статті | Шкідливі звички та їх наслідки | Курці вкорочують життя своїм дітям

Більшість батьків, які палять не намагаються захистити своїх дітей від впливу диму - результати міжнародного огляду

Більшість батьків, які палять в усьому світі не намагаються захистити своїх дітей від шкідливого впливу тютюнового диму, констатували американські фахівці з Університету Джонса Хопкінса, повідомляє, АМІ-ТАСС.

Експерти провели дослідження в 31 країні і встановили, що 82% батьків курять у присутності дітей вдома і поза домом. У той же час при аналізі домашнього повітря і зразків дитячих волосся було зафіксовано, що сигаретний дим збільшував ризик для численних хвороб і передчасної смерті - так, в Індонезії батьківське куріння приводило до підвищеної смертності серед 5-річних дітей.

Згідно з отриманими даними, концентрації нікотину в повітрі були в 17 разів вище в будинках, де живе палить людина.

Зміст небезпечних хімікатів було в 129 разів вище в будинках, в яких дозволялося курити в закритому приміщенні. Домашні рівні нікотину були найвищі в Європі, Латинській Америці та Азії. Нікотин був виявлений у зразках волосся серед 78% дітей, які живуть з кращим членом сім'ї та у 59% з числа тих, хто не проживав з курцем.

На думку медиків, це дослідження ясно показує, що багато батьків, звичні до паління, не в змозі забезпечити своїм дітям здорове навколишнє середовище. Можливо, розмірковують автори дослідження, так відбувається тому, що вони не усвідомлюють всю серйозність ризику тютюну для зростаючого дитячого організму.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка