You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Яблука корисні для серця

Учені переконалися, що яблука допомагають запобігти захворюванням серця і судин.

Американські учені провели ряд досліджень, в яких брали участь 34 тисячі жінок постклімактеричного періоду.

Як відомо, у всьому світі серцево-судинні захворювання є третьою по поширеності причиною смертності у жінок.

Учені проаналізували харчові переваги піддослідних жінок, зміст флавоноїдов в продуктах, інформацію про захворювання учасниць дослідження.

В результаті було виявлене, що ті, хто часто вживали в їжу яблука, груші і червоне вино рідше вмирали від ішемічної хвороби серця і інших серцево-судинних захворювань.

Результати дослідження підтвердили припущення учених про те, що такі речовини, як флавоноїди, якими багаті яблука, груші і червоне вино, дійсно допомагають в профілактиці серцево-судинних захворювань.

Відоме, що флавоноїди володіють антіоксидантнимі властивостями, завдяки яким вони знижують рівень «поганого» холестерину (ліпопротєїнов низької щільності) в крові. Особливо багаті різними видами флавоноїдов яблука.

Невеликі кількості флавоноїдов містяться в різних фруктах і овочах, в чаї, провині, горіхах, зернах, травах, спеціях. Отримані дані співзвучні з новітніми профілактичними рекомендаціями для жінок, недавно виданими Американською Серцевою Асоціацією.

Жінкам рекомендують збільшити споживання овочів і фруктів, оскільки це допомагає запобігти серцево-судинним захворюванням не тільки в найближчому, але і у віддаленому періоді.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка