You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Молоко кенгуру буде знищувати стійкі до антибіотиків бактерії

Статті | Вірусологія та мікроби | Молоко кенгуру буде знищувати стійкі до антибіотиків бактерії

Молоко кегуру-валлабі має унікальні антибактеріальні властивості

Австралійські дослідники з департаменту базових галузей уряду країни цими днями на міжнародній конференції BIO 2007, котра проходила в Бостоні, повідомили про те, що знайшли в молоці кенгуру-валлабі більше 30 потенційно антибактеріальних речовин, що можуть боротися з бактеріями, стійкими до антибіотиків.

Австралійські вчені помітили, що кенгуру якимось чином уникають різних інфекцій і вирішили звернути свою увагу на унікальні антибактеріальні властивості тварин-стрибунців.

Зауважимо, що в молодих валлабі імунна система починає розвиватися лише через 100 днів після народження, тому озброївшись передовими комп’ютерними системами, дослідники взялися вивчати склад молока кенгуру. У результаті дослідження вони знайшли один особливо потужний склад, відомий як AGG01.

Як засвідчили експерименти, навіть невелика кількість синтетичної копії AGG01 здатна убити усі бактерії за 30 хвилин. Він тому й ефективний, що працює швидко й убиває бактерії, а не просто запобігає їхньому зростанню.

Наступна мета вчених - визначити, чи безпечний склад для людей. Щоправда, попередні лабораторні іспити вже показали, що він не отрутний для тканин людини.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка