You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Читання електронної пошти зменшує тягу до алкоголю

Статті | Шкідливі звички та їх наслідки | Читання електронної пошти зменшує тягу до алкоголю

Канадські вчені на чолі з доктором Кемероном Уайлдом з університету Альберти дійшли висновку, що електронна розсилка простих інформаційних брошур випивакам може скоротити споживання ними алкоголю на 10%.

У дослідженні брали участь випиваки чоловіки і жінки, середній вік яких складав 43 роки. Учені створили дві групи. Перша група, що складалася з 877 чоловік, постійно одержувала по електронній пошті матеріали із самовдосконалення. Друга група, що складалася з 850 чоловік, була групою контролю, що не одержувала нічого.

Через шість місяців учасників опитали на предмет вживання алкоголю, і ті, котрі одержували брошури, зізналися в 10-процентному скороченні спиртного. В обділених матеріалами, ніяких змін не відбулося. Отже, учені зробили висновок, що такий метод є багатообіцяючим підходом до проблеми алкоголізму.

"Ми знаємо, що більшість людей воліє боротися з алкогольною залежністю самостійно, і наше дослідження базується саме на цьому, — розповів доктор Уайльд. — Ми думаємо, що розсилання брошур - це інноваційний спосіб звернути увагу на проблеми випивак, котрим незручно шукати формальні способи лікування".
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка