You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Про користь морської капусти

На протязі вже багатьох років люди видобувають та використовують в їжу морську капусту. Першими заговорили про унікальні властивості морської капусти (ламінарії) стародавні китайці. Вони навіть внести її до реєстру лікарських засобів, які необхідні людині.

Сьогодні даний морепродукт користується величезною популярністю в Японії (з нього готують більше 300 страв!) І Китаї, проте останнім часом ряд європейських країн також звернув на нього увагу.

Морську капусту відносять до роду бурих водоростей, вона має пластинчасте слань шириною до 0,5 м і довжиною до 25м. Найбільш потужні ліси бурих водоростей розвинені в холодних морях (Льодовитому океані, Північному морі), в південних морях морська капуста досягає лише середньої величини і вважається менш корисною, значно поступаючись по своєму хімічному складу. У ламінарії, яка видобувається в холодних морях, виявлена ​​значно більша концентрація біологічно активних речовин, що пов'язано в першу чергу з меншою випаровуваністю йоду в північних морях.

Морська капуста - це криниця вітамінів, мікроелементів і амінокислот, це також відмінний засіб для очищення організму від шлаків. У морській капусті на відміну від звичайної в два рази більше фосфору, в 11 разів більше магнію, в 16 разів більше заліза і в 40 разів більше натрію. У ній також містяться полісахариди, фруктоза, альгінова кислота, йод, вітаміни В1, В2, В12, Д, А, Е, аскорбінова кислота, калій, клітковина, мікро-і макроелементи. За своїм змістом вітамінів ламінарія перевершує багато фруктів і овочі.

Морська капуста сприяє поліпшенню травлення і обмінних процесів, зміцненню імунітету, нормалізації функцій щитовидної залози (у складі морської капусти є велика кількість легко засвоюваного йоду, який і сприяє нормалізації функції щитовидної залози), центральної нервової системи та серцево-судинної систем, виводить токсини, радіонукліди (завдяки вмісту альгінатів), холестерин, усуває вітамінно-мінеральну недостатність. Ламінарія також сприяє очищенню крові в організмі. У крові йдуть безперервні процеси руйнування старих клітин і створення нових, для чого необхідний постійний приплив активних речовин, вітамінів (особливо важливі вітаміни групи В), мікроелементів, зокрема заліза, а все це якраз таки є в морській капусті.

Лікарі всього світу рекомендують застосовувати морську капусту при атеросклерозі, гіпертонії, ішемічній хворобі, хронічному запорі. Ламінарію можна також застосовувати при дієті, з метою зниження ваги, при очищенні організму від шлаків.

Дослідження виявили, що ламінарія здатна допомагати і в онкології (зупиняє ріст пухлин!). З цієї причини невисокий відсоток захворювання раком грудей у ​​японок і китаянок пояснюється саме тим, що вони багато вживають в їжу морської капусти.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка