You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

«Невротики – великі діти, яким треба допомогти подорослішати …»

Статті | Емоційність та сон | «Невротики – великі діти, яким треба допомогти подорослішати …»

На Заході візит до психотерапевта є звичною справою. Майже кожна доросла людина має свого лікаря, до якого звертається по допомогу у складні періоди свого життя. З умілим фахівцем легко подолати депресії, неврози. Розлади у статевій сфері...

Психотерапевт допоможе у формуванні психіки підлітка, скаже, як зарадити звичці увесь час переїдати, як позбутися поганого настрою і повернути душевну гармонію. Саме такий лікар «західного зразка», один з найкращих фахівців у місті - головний психотерапевт Львова Степан Галушко.

- Чимало сучасних людей страждають від неврозів - вроджених нервових захворювань, які проявляються підвищеною емоційністю, - розповідає Степан Галушко. - За статистикою ВООЗ, близько 4% людей народжуються з цією вадою, причому їх кількість не зменшується і не збільшується з часом. Невротики психічно здорові, переважно обдаровані, активні у громадському житті, талановиті й, на загал, успішні люди. Але повністю реалізувати свій потенціал їм заважає вроджена надмірна емоційність. Вона настільки сильна, що дуже часто призводить до фізичних розладів: головних болів, прискореного серцебиття тощо. Деколи у дитини, яка не хоче йти до школи, починаються правдиві болі живота, блювота. Батьки ведуть дитину до терапевта, той виписує таблетки від розладів шлунка. Вони не допомагають. Тоді батьки звертаються до знахарів, вважаючи, що дитину врекли, але і це марно. Насправді треба лікувати невроз!

За словами Степана Галушка, невротики зазвичай є довгожителями, адже вони наче відживають усі свої хвороби через уявні болі, рідко хворіють на соматичні захворювання і ніколи не хворіють психічними розладами.

- Неврози - це вроджена емоційна незрілість, - продовжує психотерапевт. - Виглядає так, що у дорослому тілі живуть дитячі емоції, і тільки пігулки тут не зарадять - потрібні тривалі заняття з психотерапевтом, які допоможуть невротику побачити самого себе збоку, подивитися на життя іншими очима. Коли це стається, людина «виростає», і дороги назад нема. Вона назавжди розпрощається з конфліктністю, сором’язливістю, замкненістю, їй буде комфортно серед людей. Внутрішня агресія розчиниться, і людина глибоко зітхне, наче скинувши гору з плечей. Іноді, коли невротик захищений від серйозних стресів, неврози не проявляються. Тому до пори до часу він живе нормальним життям. Але зустріч з серйозними проблемами «вибиває їх зі звичного ритму життя».

Ніде правди діти, наші люди вважають сором’язливим звернення до психотерапевта. І страждають від внутрішньої дисгармонії, не знаючи, що неврози не мають нічого спільного з психічними хворобами. Більше того, невротик гарантовано не захворіє на жодну психічну хворобу. Ще одна перепона на шляху до психотерапевта - гроші. Люди згідні дорого платити за задовільний фізичний стан, а на душевний стан чомусь зовсім не звертають уваги.

Лікування проводиться анонімно, а прийом - індивідуальний за записом, - заспокоює Степан Галушко. - Ми застосовуємо аналітичну терапію як похідну психоаналізу Фройда, йогівські та інші методи. До нас можуть звертатися всі ті, хто потерпає від неврозів, депресій, ті, у кого відбилися від рук діти-підлітки...

Кваліфіковані психотерапевти лікують:

- розлади нервової системи (неврастенія, істерія, неврози настирливих станів, депресії);

 - нервова анорексія (відмова від їжі з метою схуднення);

 - нервова булімія (переїдання);

 - нічні енурези у дітей та підлітків (нетримання сечі);

 - сексуальна дисгармонія (відсутність оргазму у жінок, імпотенція у чоловіків);

 - розлади особистості (поведінкові розлади у дітей та підлітків).


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка