You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Косметологія – це наука чи мистецтво?

Статті | Косметологія | Косметологія – це наука чи мистецтво?

Перші рецепти омолодження знайшли своє застосування з появою писемності.  Давні санскрипти підтверджують довгу історію нашої косметології.
У стародавності майстер косметології мав право доторкатися до тіла великих фараонів, що для інших знатних осіб було неможливим або вважалося за честь. До сьогоднішнього дня ще не розшифровані древні рецепти, які дозволяли фараонам виглядати так молодо. Користуючись знаннями про рослини і їхні здатності давати певний терапевтичний ефект, древні люди створювали косметологічні засоби, що не мають аналогів і сьогодні.

Оглядаючись на кілька десятків років тому, можна також бачити безграмотність у застосуванні косметологічних засобів. Домогосподарки, розглядаючи імпортні етикетки чудом дісталися їм косметичних засобів, не тільки не знали, як правильно їх застосовувати, але й про доцільність їхнього використання. І сьогодні, прорвавши залізну завісу, багато хто з нас, занурившись у дивний, досі незнайомий світ косметологічних засобів, не знають, як правильно доглядати за своїм тілом. Іноді подібна безграмотність дорого обходитися для здоров’я нашого організму.

Потік імпортних засобів обрушився в нашу годину на полки аптек і спеціалізованих магазинів. І отут утомилося питання: де взяти фахівців, які допоможуть розібратися в цьому статку, підберуть потрібний засіб або порекомендують комплексне лікування? Адже західні країни, піклуючись про здоров’я людей, давно їх мають. А ми, на жаль, тільки зараз починаємо таких фахівців готувати.

Хочемо ми цього чи ні, косметологія міцно зайняла своє місце у фармації й медицині, і буде стрімко розвиватися. Тісно переплітаючись із медициною, косметологія знайшла своє застосування в хірургії, дерматології, стоматології, що істотно підняло її статус у медичному й фармацевтичному світі. Уже зараз пластичні операції не обходяться без косметологічних засобів. Таким чином, представити сучасне життя без косметології зараз уже неможливо. Якщо раніше косметичні засоби створювалися знахарями й алхіміками, те сьогодні в нас є не тільки наукові лабораторії, але й цілі науково-дослідні інститути, Саме там народжуються засоби, силу яким дає природа. І саме такі компанії мають потребу в професіоналах.

Кожна людина хоче  зупинити час, щоб продовжити молодість, але це неможливо, а призупинити процеси старіння й візуально залишитися молодимо як можна довше – це реальність. Але освоїти це мистецтво, може не кожний.

 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка