You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Чим займається наука косметологія

Статті | Косметологія | Чим займається наука косметологія

Сучасні цінності практично нічим не відрізняються від тих, що були в старі часи. Здоров'я, краса й молодість – це те, до чого люди прагнули й будуть прагнути в майбутньому.

Потреба виглядати на всі 100%, продовження молодості актуальне вже не тільки для жінок, але й для чоловіків. Скажений ритм життя, постійні стреси, наслідки неправильного способу життя, часті поїздки й зміна кліматичних поясів – от неповний список факторів, які не кращим чином впливають на наше здоров'я й зовнішність. На допомогу може прийти косметологія, що володіє на сьогодні дуже ефективними й потужними засобами в боротьбі за красу й естетику обличчя й тіла.

У сполученні з іншими досягненнями сучасної медицини, косметологія здатна творити чудеса!

Косметологія – це розділ медицини, що займається питаннями збереження й підтримки здоров'я й молодості, а значить краси й привабливої зовнішності, як жінок, так і чоловіків. Основні матерії, з якими має справа косметологія: шкіра обличчя й тіла, волосся, нігтів. Крім цього її завданням є корекція наявних недоліків, тобто косметологія - це ще й лікування різних захворювань.

Продовження молодості за всіх часів залишалося заповітною мрією якщо не кожної людини, то кожної жінки. Тому омолодження шкіри обличчя, навколо очей, лікування мімічних зморшок - одне з найважливіших завдань косметології. У косметології, омолодження - найпопулярніші процедури, що проводять за допомогою різних методик. Вибір яких, залежить від індивідуального випадку й необхідних результатів.

Ще один популярний засіб у косметології - масаж обличчя. Лікувальний косметичний масаж використовується для лікування й профілактики широкого спектра дефектів шкіри: вугрової висипки, посиленого салоутворення, зниження тонусу шкіри, дрібних зморшок, втраті кольору й т.п.

Варто знати, що будь-які косметологічні методи – пілінг, лазерне омолодження, мезотерапія, косметичний догляд – вимагають системного індивідуального підходу. Вони будуть по-справжньому корисні й результативні тільки в умовах професійного центра косметології й естетичної медицини, під керівництвом досвідчених лікарів і за умови використання якісних косметичних засобів і обладнання.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка