You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Відновлення шкіри

Статті | Косметологія | Відновлення шкіри

Найчастіше, купуючи дорогий крем «від зморшок» або прямуючи в косметичний салон, жінки сподіваються на диво. Всупереч всім доводам розуму, більшість вірить, що існує засіб, який дозволить полагодити шкіру подібно до того, як годинникар лагодить зіпсовані годинник. Якщо ж крем або косметична процедура не дають потрібного ефекту, то, значить, засіб вибрано невірно і потрібно просто знайти інше, більш досконале. Подібним же чином міркують хворі, що йдуть до лікаря, і лікарі, що беруться за лікування захворювань. Головне - знайти чарівне засіб, який зупинить переможну ходу хвороби. Багато людей, наче Шалтай-Базікай, що сидить на стіні, сподіваються, що у разі катастрофи вони зможуть викликати на допомогу «всю королівську кінноту і всю королівську рать», які зуміють зібрати по шматочках їх зруйнований організм.

Ця віра є дуже корисною як для виробників і продавців косметичних засобів, так і для косметологів. Саме через цю віри жінки готові витрачати величезні гроші на косметику і проводити години в косметичних салонах, саме на неї орієнтована реклама і саме заради неї в косметику і вводять «магічні інгредієнти». Реклама переконує - як би не була зношена ваша шкіра, що б не відбувалося всередині неї, можна знайти засіб, який вирішить всі проблеми - усуне зморшки і пігментні плями, зволожить суху шкіру, підвищить її пружність, додасть їй ніжність шкіри дитини і колір пелюстки яблуні . У реальності все набагато складніше. Якщо розібрати детально механізми дії найсучасніших і научнообоснованних косметичних засобів, то стане зрозуміло, що косметика, навіть «чарівна», може зробити лише невелику частину роботи, а головна магія укладена в глибині шкіри. Саме на відновлювальні та захисні сили шкіри розраховані всі кошти чудесного омолодження, всі чарівні засоби і «фонтани молодості».

Наприклад, косметичні засоби, які стимулюють відновлення шкіри, діють не самі по собі, а спираючись на відновлювальні можливості і життєвий потенціал шкіри і всього організму. Тому якщо два косметичних засоби подібним чином активують реакцію поновлення, перевага буде у того засобу, що містить менше речовин, що пригнічують функції клітин. Якщо двом жінкам провести однакову процедуру з одними і тими ж косметичними засобами, результат буде краще у тієї, чиї відновлювальні системи знаходяться в кращому стані. При вдалому збігу зовнішніх і внутрішніх умов, в яких знаходиться шкіра, стану її клітин і потрібного методу впливу на неї косметична процедура дасть приголомшливий результат. Цілком зрозуміло, що всім хочеться чуда, і тому саме на тому, можливо чи неможливо отримати чарівний результат від косметики, зосереджують свою увагу дами, які шукають косметику або косметолога. І все ж варто звернути увагу на набагато більш дивовижну річ, яка трапляється щодня і постійно, - на роботу, яку здійснюють клітини шкіри, підтримуючи баланс фізіологічних процесів, незважаючи на численні фактори, що прагнуть цей баланс порушити. Хіба не диво, що, перебуваючи в оточенні мікроорганізмів і токсинів, піддаючись впливу безлічі інших патогенних факторів, шкіра зношується так повільно? Приклади могутності цілющої сили організму ми бачимо постійно - загоєння ран, саден, сонячних опіків, ізлечіваніе інфекцій.

Існує ряд станів організму, за яких його здатності до відновлення ослаблені. Ослаблення захисних і відновлювальних систем шкіри призводить до того, що вона починає гірше справлятися зі своїм основним завданням - бути бар'єром, що приводить як до пошкодження її власних клітин, так і до порушення життєдіяльності всього організму.

Таким чином, ми можемо сформулювати новий підхід до вибору косметики, заснований на розумінні потреб і можливостей шкіри, коли косметика працює в співдружності з відновними силами шкіри. Звичайно, для того щоб застосовувати цей підхід, потрібно знати будову шкіри, трохи розбиратися в її внутрішнього життя, а також знати механізм роботи її відновлювальних і захисних систем, так само як і механізм дії основних факторів. Такий підхід розглядає шкіру не як пасивну мішень для косметичних засобів, а як активного учасника відновного процесу.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка