You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Чистка глибока механічна медико-косметологічна

Статті | Косметологія | Чистка глибока механічна медико-косметологічна

Чим же викликана необхідність очищення обличчя?

Механічне чищення обличчя.
Показами для проведення механічного чищення обличчя є жирна та комбінована шкіра із закупореними порами,  вугревий висип  в незапальній стадії. При механічному очищенні обличчя відбувається видалення комедонів  вручну. Для цієї процедури використовують спеціальні інструменти: ложечку Уна, голку Відаля, ситечко, спеціальну ложечку для носа. Всі інструменти повинні бути стерильними, щоб не розносити бактерії по всьому обличчі. Саме вимога стерильності вимушує проводити механічне чищення не вдома перед  дзеркалом, а в косметичному кабінеті.

Підготовка.
Перед механічним чищенням обличчя повинне бути очищене, а пори – розкриті. Тому як підготовчі процедури необхідно зняти косметику і очистити шкіру спеціальними лосьйонами, пінкою, очищаючим гелем залежно від стану шкіри і її характеристик. Якщо шкіра дуже забруднена, косметолог наносить очищаючу маску.
Після маски проводяться процедури, під час яких розкриваються пори, розпушується роговий шар шкіри. Найчастіше цей результат досягається шляхом розпарювання  шкіри.

Проте при астмі, зайвому обволосінні (гірсутизмі), близько розташованих судинах, сухій тонкій шкірі розпарювання протипоказане, в цьому випадку для розкриття пор використовують спеціальні розігріваючі креми.

Після того, як пори розкриті, сальні пробки розм'якшені, косметолог приступає до очищення пор. Отже якщо на обличчі є багато запалень, то чищення необхідно робити кілька разів, поетапно, поки всі пори не будуть очищені.
 

Після чищення обличчя необхідно заспокоїти і дезинфікувати шкіру, а також звузити пори. Для дезинфекції можна використовувати дарсонвалізацію (дія за допомогою електричного струму) ,озонотерапію, антибактеріальні розчини. Лікувальна глина, оброблена спеціальним чином, вбирає надлишки шкірного сала, стягує пори, знімає запалення, а також вирівнює колір шкіри.

Після чищення не можна вмиватися як мінімум 12 годин. Скориночки, які з'явилися на поранених порах, не можна зривати, інакше в цих місцях можуть утворитися рубці. Протягом 2-3 днів не можна купатися і загоряти, у тому числі і в солярії, інакше може з'явитися небажана пігментація.

Протипоказання для механічного чищення :
- сухість шкіри,
- її чутливість і схильність до запалень,
- ламкість судин,
- герпес і екзема, фурункульоз, гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка