You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Воскова депіляція

Статті | Косметологія | Воскова депіляція

Воскова депіляція (бiоепіляція) один з найпоширеніших способів видалення небажаного волосся, при якому цілісність волосяної цибулини залишається незмінною. Цей метод видалення волосся придумала єгипетська цариця Нефертіті. Вона наносила на тіло особливу тягучу масу, що застигала, а потім зривалася разом з волоссям. Зараз, як тягуча маса, використовується віск, який пояснює іншу назву біоепіляції - ваксинг (від англ. wax - віск), або воскова депіляція.
Перевагою воскової епіляції є те, що це недорогий спосіб, що добре очищує від волосся  значні ділянки шкіри. Дає тимчасовий косметичний ефект на 3-4 тижні, виконується на будь-яких ділянках тіла. Регулярна воскова депіляція робить волосся більше м’яким й тонким. Для якісного виконання воскової депіляції довжина волосся повинна бути не менше 5 мм.
Перед початком епіляції поверхня обробляється спеціальним засобом, що зменшує неприємні відчуття, а після наноситься спеціальне масло, яке знімає подразнення, живить і зм'якшує шкіру, а також сповільнює ріст волосся.
Для роботи віск розігрівається в спеціальному нагрівачі й наноситься на шкіру по напрямку росту волосся, потім спеціальною паперовою серветкою різким рухом знімається проти росту волосся.
Після процедури залишки воску знімаються маслом, що заспокоює Вашу шкіру й робить її еластичною і гладкою.

Необхідно виконувати рекомендації по догляду за шкірою після воскової депіляції. Напередодні процедури не загоряти й не застосовувати скраб, щоб уникнути пошкодження шкіри.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка