You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Зайва вага

Статті | Косметологія | Зайва вага

Дієтотерапія є основним методом зменшення надмірної ваги тіла. Це пов`язано з тим, що для більшості людей з надмірною вагою простіше зменшити кількість їжі, що споживається, ніж збільшити фізичну активність.
Зміна звичного стереотипу харчування є основною складовою успішного лікування людей з надлишковою вагою. Сучасні уявлення про правильне харчування (дієту) при надлишковій вазі не несуть глобальних заборон або потребу в тривалому голодуванні, навпаки дозволяють їсти практично все .
Основними принципоми дієтотерапії є:
- індивідуальний підхід до визначення раціону харчування, режиму прийому їжі і способу її кулінарної обробки;
- кількісна і якісна відповідність раціону до індивідуальних особливостей організму.
Дієта повинна бути повноцінною, яка повністю задовольняє потребу организму в вітамінах та мікроелементах. Тому призначити дієту може тільки лікар.
Не займайтесь самолікуванням! Деякі дієти мають протипокази, для виявлення яких необхідне обстеження. Крім того, лікар може знайти вас дієту, яка буде найбільш ефективна і безпечна для вас.
Антицелюлітні обгортання з використанням грязьових масок GUAM.
Результат антицелюлітної дії грязьових масок досягається завдяки високій концентрації морських водоростей GUAM в поєднанні з каоліновою глиною. Антицелюлітні маски GUAM багаті на мінерали, макро- і мікроелементи, протеїни та вітаміни, збагачують шкіру справжнім «концентратом моря».
Грязьові обгортування GUAM – ефективний, безпечний засіб на основі морських водоростей GUAM. Маска володіє властивостями, які забезпечують позитивний результат вже після першого застосування (окружність стегон може зменшитись на 2-3см). Грязьова маска створює ефект гірчичника, активізує роботу рецепторів, які сприяють розщепленню жирових клітин. Маска покращує мікроциркуляцію, нормалізує обмін речовин, допомагає виводити токсини із клітин всіх шарів шкіри, відновлює її тургор.
Активні речовини, які містяться в масці, володіють пролонгованою дією (24 години і більше). Курс складає 10-12 процедур по схемі.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка