You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Склеротерапія

Статті | Косметологія | Склеротерапія

Склеротерапія (компресійне флебосклерозування) - метод видалення варикозних вен, що полягає у введенні в їхній просвіт спеціальних препаратів - склерозантів з наступною компресією компресійним трикотажем. (компресійне флебосклерозування) - метод видалення варикозних вен, що полягає у введенні в їхній просвіт спеціальних препаратів - склерозантів з наступною компресією компресійним трикотажем. Склерозант викликає руйнування внутрішньої стінки варикозно розширеної вени, компресія створює умови для повного закриття (склеювання або облітерації) просвіту вени.

Виділяють:
-мікросклеротерапію - так позначають введення препарату в самі дрібні вени, і "судинні зірочки";
-ретикулярний варикоз (судини розміром до 3 мм) усувається введенням мікропіни за технологією Foam-Form.
Протягом 2-6 місяців після склеротерапії відбувається формування тонкого з'єднувального тяжа і його практично повне розсмоктування протягом 1-1,5 років, що підтверджено гістологічними дослідженнями. Звичайно сеанси склеротерaпії проводяться один раз у тиждень. При цьому необхідна 7-денна цілодобова еластична компресія після кожного сеансу склеротерапії протягом усього періоду лікування й денна еластична компресія на строк 1-3 місяця після останнього сеансу. У середньому потрібно 3-5 сеансів для кожної ноги й від 3 до 20 ін'єкцій склерозанта за один сеанс. Позитивний косметичний результат лікування проявляється через 2-8 тижнів після закінчення склеротерапії. У деяких випадках, для кращого косметичного результату, інтервали між сеансами склеротерапії збільшуються до 3-10 тижнів. Найбільш тривале лікування при множинних телеангіектазіях та/або ретикулярних венах (поверхневі вени діаметром до 3 мм, "живильні" телеангіектазії) і значного поширення ураження.
Компресійна терапія має на увазі використання компресійного трикотажу у вигляді панчох, колготок. Під час склеротерапії бажано використовувати компресійний трикотаж 2 функціонального класу. Компресійна теpaпія є незамінною при всіх формах і стадіях варикозної хвороби.
Медикаментозна терапія спрямована на підвищення тонусу венозних і лімфатичних судин, зміцнення судинної стінки, поліпшення умов циркуляції крові. Застосовуються лікарські препарати, що належать до групи венотоників і ангіопpoтeкторів.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка