You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Здоровий спосіб життя і взаємини

Статті | Здоров'я та краса | Здоровий спосіб життя і взаємини


Іноді важко дотримуватися поставлених перед собою цілей, таких як підйом на ранкову пробіжку, відвідування тренажерного залу після роботи, а також виконання рекомендацій зі здорового харчування. І коли хтось, кого ми глибоко поважаємо, не підтримує нас, ці цілі стають ще більш важкодоступною.

Але чи повинні ми надавати цьому значення і ображатися, що він або вона не розділяє нашу нав'язливу ідею займатися йогою або дотримуватися плану здорового харчування?

Варто спробувати з'ясувати, коли звички партнера, конфліктуючі зі здоровим способом життя, непринципові, а коли свідчать про набагато більш глибокої проблеми. Союзники або конфліктуючі строни?

Доведено, що романтичні партнери, які живуть разом і спільно здійснюють самі різні життєві плани (в тому числі разом тренуються, дотримуються здорового харчування), залишаються разом довше, ніж ті пари, в яких партнери не підтримують один одного.

Цікавий факт: спільні тренування підвищують почуття близькості і навіть збільшують сексуальний потяг у жінок.

Але коли мова йде про здоровий спосіб життя, не всі люблячі один одного люди, стають кращими союзниками. Одне з досліджень виявило, що майже у половини людей, що займаються в тренажерних залах, є партнери, які вважають заняття в тренажерному залі марною тратою часу.

Опитування також показало, що відсутність підтримки партнера створює величезний бар'єр для досягнення фітнес-цілей. («Ти зараз збираєшся в спортзал? Але я не бачив тебе весь день!») На жаль, будь-яка ситуація, пов'язана зі здоровим способом життя і любов'ю, ускладнює життя партнерам. Як звички впливають на взаємини

Таким чином, багато партнери не поділяють ентузіазм іншого партнера в бажанні дотримуватися здорового способу життя, наприклад, грати в теніс або гризти корінь селери. Чи може це вплинути на взаємини? Якщо на ваших стосунках не відображаються ні відмінності в способі життя, ні звичка тренуватися, значить, у вас є сильний емоційний зв'язок з партнером.

Конфлікти, що виникають на грунті різних думок партнерів щодо здорових звичок, є ознакою, що у ваших стосунках щось не так. Напади люті на партнера за те, що він занадто піклуватися про своє здоров'я, можуть бути способом сказати: «Я не відчуваю себе достатньо важливим і тому боюся, що ти незабаром залишиш мене».

З іншого боку, іноді партнер, який приділяє більше уваги здоров'ю та фітнесу, може звинувачувати іншого за з'їдений картопля фрі або пропуск пробіжки. Висловлювання на кшталт «Чому б тобі не потренуватися більше?» Або «Не міг би ти їсти більш здорову їжу?» Можуть бути тонким способом сказати «Я не задоволений тим, хто ти є і який ти».

В інших випадках один з партнерів може жартувати над здоровим режимом іншого, тому що він або вона відчувають себе невпевненим. Негативне ставлення до харчуванню партнера і до його звичкою займатися фізичними вправами також може бути стратегією самозахисту.

Можна піддражнювати партнера через його регулярних занять в тренажерному залі, так як він змушує вас почувати себе так погано, як під час фізкультури в школі, коли ви не змогли жодного разу віджатися. На щастя, у нас є поради, які допоможуть розібратися з найпоширенішими проблемами, пов'язаними з взаємовідносинами, і підкажуть, як з ними боротися.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка