You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Очищення організму від токсинів

Статті | Косметологія | Очищення організму від токсинів

У нашому організмі накопичуються токсини, які необхідно виводити. Вони є причиною виникнення багатьох хвороб. Як же позбутися від них? Токсини потрапляють в наш організм з їжею. Продукти, які ми їмо, містять велику кількість консервантів, штучних барвників, ароматизаторів, що негативно впливають на наше самопочуття і здоров'я. Вони призводять до слабкості, зниження фізичної і психічної активності, головним болям, уповільнюють процес травлення.

Одним з варіантів виведення токсинів з організму є очищаюча дієта. Є багато її видів: одні пропонують їсти якийсь певний тип продуктів, інші рекомендують вживати в їжу тільки легкі страви, треті - пити один сік.

Фахівці рекомендують дотримуватися очищуючої дієти протягом 10-14 днів, вона повинна включати в себе виключно здорові продукти, тобто потрібно відмовитися від важкої їжі, фаст-фуду, сигарет і алкоголю. Результатом застосування очищуючої дієти стане відчуття легкості, звільнення організму від токсичних речовин, поліпшення стан шкіри. Виведення токсинів з організму може супроводжуватися побічними ефектами у вигляді появи нальоту на язиці або сильного запаху поту. Ці явища залежать від кількості знаходяться в організмі токсинів.

Виведення токсинів з організму можливо при проведенні голодовки, яка також допомагає омолодити організм і позбутися від зайвих кілограмів. Її проведенню, однак, повинна передувати бесіда з лікарем і спільне складання плану заходів. Коли організм не отримує порцію їжі, він починає спалювати накопичений жир і в теж час виводити шлаки. «Короткий» варіант голодування триває 36 годин. Деякі рекомендують дотримуватися її 3-5 днів, а в разі якщо в організмі велика кількість накопичених токсичних речовин - слід продовжити її до 10 днів.

 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка