You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Жирна шкіра - це не так погано

Статті | Косметологія | Жирна шкіра - це не так погано

Багато дівчат з жирною шкірою думають, що краще б мати суху, і власницям жирної шкіри набагато складніше, ніж усім іншим. Поспішаємо заспокоїти: особливих проблем жирна шкіра не несе, є навіть переваги. Треба тільки уважно доглядати за нею.

Переваги

Спочатку про особливості жирної шкіри. Ви побачите, що не все так погано:

- Жирна шкіра краще засмагає. Ми знаємо при цьому, що особливо захоплюватися засмагою не варто, проте можна і порадіти тому, що у власниць жирної шкіри виходить більш рівномірний загар.

- Жирна шкіра повільніше, ніж будь-яка інша, старіє і проявляє передчасні ознаки старіння. Дівчата з жирною шкірою, це ще одна ваша перевага - жирна шкіра приховує зморшки!

- Природний блиск шкіри - не проблема. Ви думаєте, як набридла ця жирна Т-зона? Даремно. Деякі жінки змушені купувати спеціальні продукти макіяжу, щоб імітувати сяйво шкіри. Дівчатам з жирною шкірою хайлайтери, як правило, не потрібні.

- Жирна шкіра з віком залишається м'якою і зволоженою. Те, що в молодості викликає проблеми, у більш зрілому віці допоможе виглядати молодше. Жирна шкіра довше залишається пружною, а схильність до прищів стає помітно нижче.

- Жирна шкіра - більш товста. Що це значить? Те, що вплив навколишнього середовища позначається мінімально. Забруднене повітря, вітер, мороз, сонце - все це діє менш руйнівно, ніж на суху шкіру.

- Жирна шкіра потребує менше коштів для догляду та декоративної косметики. Так, тональний засіб стає сірим вже в середині дня, і макіяж треба частіше поправляти. Але в цілому, догляд за жирною шкірою простіше і дешевше, оскільки не потрібно постійного зволоження і харчування. Тільки поправити макіяж.

Догляд

Залишається з'ясувати, який догляд оптимальний для настільки прекрасної, жирної шкіри. Основний упор на те, щоб тримати виділення шкірного сала під контролем, а пори - чистими. І тоді ви взагалі забудете про те, що жирну шкіру іноді називають проблемною.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка