You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Як позбутися від синців під очима

Статті | Косметологія | Як позбутися від синців під очима

Синці під очима - це не той випадок, коли можна говорити, що в жінці все прекрасно.

 У цьому треба негайно розібратися в причинах появи синців і якнайшвидше усунути їх. Механізм виникнення синців під очима один - це набрякання й розширення венозної мережі кровоносних судин навколо очей, які стають легко помітними через тонку шкіру під очима. В яких же випадках відбувається розширення цих вен?

 Найпростіше й найбільш часте пояснення і причина - елементарне недосипання. Якщо ви самі помічаєте, що недостатній сон уже став для вас нормальним явищем, необхідно переглянути режим дня. Однак навіть нормальний по тривалості сон не гарантує рятування від синців, якщо ваш нічний відпочинок здійснюється в задушливій квартирі або ви спите при освітленні. Забезпечте собі достатній доступ свіжого повітря або гарненько провітріть свою спальню перед сном.

 Нерідко синці з'являються в зв'язку з дефіцитом вітамінів в організмі. От чому в період закінчення зими й початку весни досить часто попадаються люди з «синіми очима». У такій ситуації потрібно підсилити насичуваність організму полівітамінами, особливо необхідно приділити увага цитрусовим, оскільки вони є багатим джерелом аскорбінової кислоти, що зміцнює судинні стінки й зменшує їхню проникність.

 Звичка напиватися кави або будь-якої іншої рідини незадовго до нічного відпочинку також сприяє перенаповненню кровоносних судин й відображається набряками й синцями в  області навколо очей. Упоратися зі спрагою допоможе чиста охолоджена вода.

 Гірше, якщо причиною синців виступають захворювання внутрішніх органів, адже синці під очима можуть бути одним із симптомів захворювання серцево-судинної, дихальної, або травної систем. Якщо синці докучають вам досить довго, і всі спроби позбутися від них не дають позитивних результатів, то це серйозний привід звернутися до терапевта. Лікарське дослідження дозволить не тільки виявити проблему, але й призначити своєчасне лікування, поки патологія не проявила себе більш грізною клінічною картиною. Після проведеного терапевтичного курсу зникнуть і синці.

 Якщо ж зі здоров'ям усе добре, то спробуйте скористатися нижченаведеними рекомендаціями. Так, існує цілий комплекс перевірених народних методів. Особливо багато рецептів боротьби із синцями пов'язані з таким широко доступним продуктом, як картопля. Наприклад, зварену картопля розрізати на дві половинки й ще теплою приблизно на тридцять хвилин покласти на закриті очі. Деякі автори вважають, що навіть варити її необов'язково: цілком підійдуть свіжі шари сирого продукту. Також можна зробити «пюре» із сирої картоплини й, змішавши його з очищеним від добавок і домішок рослинною олією, покласти на очі (віка попередньо повинні бути намазані цією же олією). Усі процедури з картоплею радять проводити у вечірній час.

 Багато хто чув, що від синців під очима добре допомагають використані пакетики із чаєм. Так воно і є. Пакетики або безпосередньо саму чайну заварку після остигання накладають на тридцять - сорок хвилин на проблемні ділянки. Можна використовувати навіть змочену в міцному чаї вату, але міняти її потрібно кожні одну - дві хвилини. Міцним чаєм рекомендують навіть промивати область очей кожен ранок. І взагалі всі «чайні» заходи переважно робити ранком.

 З «трав'яних» методів найбільш популярне використання ромашки, петрушки й шавлії. Так, міцний відвар ромашки після остигання заливається у формочку для льоду й заморожується. Кубиками, які вийшли, можна протирати віка й ділянки під очима або прикладати їх до очей, попередньо загорнувши в марлю. Також рекомендують дрібно нарізати петрушку й змішати її зі сметаною в співвідношенні 1:2. Отриману суміш необхідно прикладати до очей на 20 - 30 хвилин. А відвар із шавлії гарний для контрастного «загартовування» судин у вигляді почергового прикладання холодних і гарячих ватяних примочок. Фахівці-Косметологи настійно рекомендують після застосування овочевих, чайних або трав'яних компресів закріпити результат нанесенням на шкіру живильного крему.


 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка