You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Як доглядати шкіру навколо очей

Статті | Косметологія | Як доглядати шкіру навколо очей

Кожна поважаюча себе жінка стежить за станом шкіри свого обличчя. Причому, в останні роки усе більше популярної стає натуральна косметика, що не містить шкідливих хімічних речовин. Для цього зовсім не обов'язково купувати дорогі косметичні засоби.

Натуральну косметику не складно приготувати самостійно в домашніх умовах - необхідні для цього інгредієнти завжди можна придбати в аптеці або магазині. Домашні скраби, пілінги, тоніки й креми можна приготувати із фруктів, овочів, молочних продуктів, меду з додаванням ароматичних масел, косметичної глини й лікарських трав.

Особливої уваги вимагає область навколо очей. Шкіра тут дуже чутлива й тонка. Навколо очей практично немає підшкірного жиру й м'язів, а це значить, що шкіра в цій області найбільш піддана старінню й негативному впливу несприятливих факторів. Основною турботою повинне стати її своєчасне зволоження, причому починати треба з ранньої молодості. У жодному разі не можна використовувати ті засоби, які ви наносите на основну частину особи. Вони можуть виявитися надто важкими для цієї ніжної ділянки й приведуть до збільшення кількості зморшок.
Не варто щулити ока при нанесенні косметики, завжди варто використовувати темні окуляри в жаркі сонячні дні. Особливу увагу треба звернути на харчування - у раціоні обов'язково повинні бути присутнім морква, капуста брокколі, шпинат. Взагалі будь-які овочі й фрукти сприяють збереженню молодості й еластичності шкіри обличчя. Дуже важливо відводити достатній час для повноцінного відпочинку й сну. Інакше ви ризикуєте придбати мішки й синці під очима, які навряд чи додадуть чарівності вашому вигляду.

Дуже корисно робити щоденний масаж навколо очей. Для цього спочатку шкіру варто очистити молочком або лосьйоном. Потім приступати до самого масажу. Рухи повинні бути плавними, що не розтягують шкіру. Напрямок - від перенісся до скронь по верхньому повіку, і від скронь до внутрішнього кута ока - по нижньому. Масаж для очей можна проводити технікою легкого поплескування подушечками пальців або погладжуванням. Можна придбати спеціальні масажні окуляри, які прекрасно знімають напруга й утома, а також поліпшують циркуляцію крові в області очей.
Саме головне - треба пам'ятати, що догляд за шкірою обличчя й, особливо, за областю навколо очей, повинен бути регулярним. Тільки в цьому випадку ви маєте шанси зберегти молодість і здоров'я шкіри обличчя на довгі-довгі роки!
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка