You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Косметику зберігати чи користуватися?

Статті | Косметологія | Косметику зберігати чи користуватися?

Існує уява, що користуватися косметичними засобами можна доти  , поки вони не змінять запах, консистенцію або зовнішній вигляд. Однак, важливо точно знати, скільки часу креми, гелі та інші засоби зберігають свої властивості, коли починають втрачати свою ефективність, а коли стають шкідливими для здоров'я. Скільки можна зберігати косметику?

Косметичні засоби повинні зберігатися не менш ніж 36 місяців. Але тільки в нерозпечатаному виді. Після першого ж уживання в баночку або флакон попадають тисячі мікробів. Для боротьби з ними багато виробників додають у свою продукцію консерванти. Проте  , кожному засобу відпущений свій строк.

Використовуйте відразу ж весь вміст ампул. Висококонцентровані речовини, дуже чутливі до впливу світла й тепла, а консерванти в них, як правило, відсутні. Розкривши ампулу, використовуйте її по призначенню протягом  години.

Те ж саме стосується до фарб для волосся: навіть якщо вам дуже хочеться заощадити на два рази, не робіть цього. У результаті використання фарби через кілька днів, можна отримати зовсім несподіваний відтінок волосся.

3 - 4 місяці можна зберігати й використовувати креми з ультрафіолетовим захистом: фактор захисту поступово знижується, користуватися ними можна лише один сезон, по закінченні якого, крем вже не буде захищати вас від ультрафіолетових променів. Однак це не обов’язково, що крем прийдеться викинути - ви можете продовжувати ним користуватися ще пару місяців як поживним кремом для тіла.

Не більше 3 місяців рекомендують користуватися й косметикою, у якій є вітамін С.

До 5 місяців зберігають свої якості засоби для догляду за шкірою навколо очей: в них дуже мало консервантів, тому що останні можуть завдати шкоди надчутливій шкірі. Розкривши упаковку, користуйтеся кремом або емульсією щодня: і ефект буде помітніше, і тюбик закінчиться через місяць.

За 4-5 місяців потрібно використати туш для вій: вона швидко загусає від постійного контакту з повітрям, а при рідкому використанні висихає. У цьому випадку не варто розбавляти її водою, лосьонами й іншими рідинами - так можна скоріше зіпсувати туш, ніж продовжити її строк використання.

6 місяців- термін зберігання для зволожуючих, живильних та відновлюючих засобів догляду за шкірою: якщо ви зберігаєте їх при кімнатній температурі подалі від прямих сонячних променів. Як тільки температура підвищується, масла, що містяться в косметиці, починають псуватися.

6 місяців - граничний строк для використання тональних кремів на рідкій основі.

1 рік можуть зберігатися пудри: як компактні, так і розсипчасті. Стільки ж часу можна користуватися тінями для вік. При тій умові, звичайно ж, якщо ви будете стежити за станом пензликів. Не рідше одного разу на тиждень вони повинні бути вимиті, а краще періодично купувати нові, а від старих позбуватися.

Читать полностью: http://koxana.com/krasa/face/229-kosmzber.html#ixzz2OqCU4BYg
Стільки ж часу можна використовувати засоби для очищення шкіри у флаконах з дозаторами. Хоча, якщо користуватися регулярно одним і тим самим   засобом, на цей строк його навряд чи вистачить. Саме в такий спосіб і радять користуватися косметологи, всупереч поширеній думці про "звикання шкіри" до того самого   продукту. Навпаки, "зберігаючи вірність", можна розраховувати на тривалий ефект, безумовно , за умови високої якості продукту.

Два роки - максимальний строк життя для губних помад, блисків, а також шампунів і гелів для душу. При тих же умовах зберігання: кімнатна температура без перепадів, відсутність сонячних променів.

Проте  , інтуїція завжди підказує, що зберігати помаду роками все-таки не варто -  занадто часто вона контактує з цілою армією мікробів.

Три роки - контурні олівці для губ і очей, а також дезодоранти.

 

У нерозпечатаному виді ви можете зберігати

парфуми, дезодоранти - 5 років

тіні, олівці й пудри - 3,5 роки

креми, гелі й лосьони - 3 роки.

 

Будьте уважні до себе і своєї косметики.

Читать полностью: http://koxana.com/krasa/face/229-kosmzber.html#ixzz2OqCXZJhh
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка